TNN: Cestovanie po Chorvátsku


Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej kočovnej siete. Toto je o „cestovaní po Chorvátsku“.

21. augusta Clay Elliot odletel z NYC do Záhrebu, prenajal si auto a každé ráno sa rozhodol, kde stráviť ďalších 24 hodín. Nakoniec strávil 45 dní v Chorvátsku, väčšinou na pobreží z Opatija dole do Dubrovníka, a potom sa vydal do Čiernej Hory.

Bude hovoriť o ostrovoch, ktoré si vybral, ako sa dostať okolo trajektov s autom alebo bez auta a …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento príspevok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k blogovým príspevkom PERK. Členovia tiež získavajú knihy bezplatných, sprievodcov, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli cenovo dostupnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní dôkladného cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto príspevku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a na všetky ostatné pozoruhodné výhody, pripojte sa k nomadickému Matt Plus a začnite sa z vašich ciest ešte dnes dostať oveľa viac!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *