Ako si užiť nízkonákladovú noc v londýnskom West End


Jednou z najzaujímavejších a najobľúbenejších vecí, ktoré môžete robiť na check Out v hlavnom meste Anglicka, je ísť a pozerať sa na šou West End. Glitz a pôvab tejto slávnej oblasti, v ktorej sa predstavia mnohé z najlepších inscenácií na svete, znamená, že noc v divadle môže fungovať, aby bola mimoriadne nákladná.

Londýn je notoricky drahý cieľ a je neustále pomenovaný ako jedno z najdrahších miest na svete. To však neznamenalo, že neexistujú dohody, ktoré by mali mať, stačí vedieť, kde ich hľadať.

Ak ako mnoho ľudí chcete urobiť noc, cena lístkov, vstup do a z miesta konania, jedlo von a pár nápojov sa čoskoro zvýši. Takže tu je niekoľko tipov, ako si užiť noc v divadle bez toho, aby ste prelomili banku!

Ako získať nízkonákladové vstupenky na divadlo West End

Aby sa najvyššie sedadlá videli na hitovej show na západnom konci, cena sa môže ľahko dostať dobre do stoviek. Ale ak nemáte náhradu za pár stoviek libier na jeden lístok, máme niekoľko tipov, ktoré vám určite zaznamenajú výhodu.

Zarezervujte si online s renomovaným autorizovaným predajcom

Okolo lístkov na West End je veľa podvodov, takže na zakúpenie vstupeniek použite slušný predajca online. Pozrite sa na pokladňu, ktorá je autorizovaným maloobchodníkom s hviezdou, čo znamená, že predávajú iba oficiálne vstupenky, ktoré prichádzajú s množstvom záruk. Majú tiež úžasné zľavy až 70% na všetkých najlepších predstaveniach, bez akýchkoľvek skrytých nákladov, ktoré nájdete u niektorých maloobchodníkov s lístkami.

Choďte na lacné sedadlá

Balkónové sedadlá majú tendenciu najlacnejšie, ale záleží na tom, v ktorom divadle je produkcia. Tým, že nebudete mať drahé sedadlá v stánkoch, okamžite ušetrí veľké množstvo. V časti „Nájdite lístky“ z webovej stránky The Box Office majú praktickú funkciu, kde si môžete vybrať presne to, v akom kresle chcete sedieť na interaktívnej mape divadla. To tiež znamená, že ak existujú nejaké problémy s viditeľnosťou, ako sú zábradlia alebo stĺpy, ktoré bránia vášmu názoru, potom viete pred nákupom.

Vstupenky na výstavu

Niektoré divadlá ponúkajú znížené cenové lístky, ak ich kúpite v deň predstavenia, ale ak to plánujete urobiť, je potrebné si uvedomiť niekoľko vecí. Nie všetky divadlá to robia pre každú šou, takže zavolajte na miesto konania skôr, ako sa tam vydáte, aby ste sa vyhli sklamaniu. Musíte sa tam dostať skoro, aby ste sa začali zoradiť, zvyčajne okolo 10:00 alebo skôr v závislosti od popularity show. Vstupenky sú zvyčajne na veľmi dobré sedadlá, ale nie je zaručené, že ich získate, takže sa uistite, že máte plán zálohovania na večernú zábavu.

Zvážte vstupenky na dni

Ak ste flexibilní, keď sa chystáte pozrieť na show, potom v pracovných dňoch sú zvyčajne spravodlivé množstvo lacnejšie ako primárny sobotný nočný slot, pričom rozdiel je zvyčajne 50% alebo viac. Matinees alebo popoludňajšie predstavenia sú stále lacnejšie, takže ak je to možné, premýšľajte o tom, že zachytíte skoré sledovanie.

Ako lacno jesť na západnom konci

Reštaurácie na západnom konci Londýna nie sú známe tým, že sú všetky priaznivé pre rozpočet. Ak však spárujete stravovanie s videním show, nájdete nejaké úžasné zľavy.

Predbežné obchody

Mnohé z reštaurácií v divadelnom dome prosperujú z desiatok miest, ktoré ich obklopujú, a preto ponúkajú úžasné ponuky na scénoch. Zvyčajne môžete získať dve alebo tri kurzové jedlo z nízkorozpočtu od 10 do 15 libier (13-19,50 dolárov), z čoho je v centre Londýna inak neslýchané. Niektorí dokonca zahŕňajú pohár vína, čo z neho robí ešte väčšiu výhodu. Sú k dispozícii medzi nastavenými časmi, zvyčajne okolo 16.30 – 18:30, a rýchle vyhľadávanie online vám poskytne veľa úžasných možností.

Obchodné obchody

Sú rovnaké ako pred divadelným obchodom, ale pre ľudí, ktorí radi jesť neskôr ako skôr, takže zvyčajne začínajú okolo 9.30, keď závesy klesli. Dav po divadle je trochu živý a niektoré bary sa k tomu chytili a začali ponúknuť šťastné hodiny, aby sa časovo zhodovali.

Obísť sa

Ak Londýn nepoznáte veľmi dobre, môže byť lákavé len skočiť do čiernej kabíny, aby vás zaviedli do cieľa, ale toto je zďaleka najdrahší spôsob, ako sa obísť.

West End slúži množstvo podzemných staníc, z ktorých každá je len pár minút chôdze od seba. Patria sem Piccadilly Circus, Leicester Square, Covent Garden, Tottenham Court Road a Charing Cross, ktoré sú všetky ľahko dosiahnuteľné na rôznych riadkoch. Všetky divadlá majúPokyny na svojich webových stránkach od najbližšej zastávky trubice, choďte k plánovačovi TFL, aby ste zistili najpohodlnejší spôsob, ako sa tam dostať.

Vidieť predstavenie West End, keď ste v Londýne, je úžasný kultúrny zážitok a teraz viete, ako to urobiť bez toho, aby ste utratili veľa peňazí. vychutnaj si šou!

Páči sa mi to? Pripnúť! „

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na cestách je spolupracovníkom Amazonu a tiež pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že zarobíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu a kúpite sa od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *