Únik na zámok – kde zostať v štýle v Hunter Valley


na dverách niekoľkých najstarších austrálskych vinárskych vinárstiev, ako aj viniča, Chateau Elan má, čo chcete pre očarujúci pobyt v údolí Hunter.

Len päť minút jazdy od miest bohatých na vinárstvo Pokolbin a Lovedale, Chateau Elan v ročníku je úplne umiestnený na očarujúcu prestávku v krajine bieleho vinárstva. Jeho miesto však nie je jediným dôvodom, prečo je toto letovisko najvyšším výberom, kde zostať v Hunterovi.

Vďaka vzhľadu oveľa viac provensálnou dedinou alebo toskánskou dedinkou, vily s červenými strechami posiate okolo zvlnených kopcov Rothbury, dodávajú vašej návšteve európske kúzlo.

Pod týmito strechami ponúkajú očarujúce apartmány s masívnymi balkónmi s výhľadom na nedotknuté plavebné dráhy vintage golfového programu všetko pohodlie a oblasť pre nezabudnuteľný a relaxačný útek.

Pozrite sa na náš video návod na zámku Elan v ročníku.

Chateau Elan na Vintage – naša vila

Náš byt alebo byt vily s jednou spálňou bol v jednej z 10 voľne stojacich budov komplexu, kde sú štúdio aj vily s dvoma spálňami. Ultra luxusné kúpeľné apartmány, ktoré majú svoje vlastné vírivky, ako aj masážne postele, sú súčasťou primárnej budovy zastrčenej na západnom krídle.

Každá z týchto 10 budov sa nachádza štyri vily na dvoch úrovniach, o čom je niečo, na čo by ste mali myslieť, ak máte problémy s mobilitou.

Naša masívna vila 96 m² mala celkovú kuchynskú plochu, ako aj chladničku v plnej veľkosti, pohodlný priestor na posedenie s obojstranným plynovým požiarom, ktorý sa otvoril do jedálenského priestoru na druhej strane steny, čo je celkom v pohode.

Masívny balkón v tvare L sa pozerá na plavebnú dráhu 18-jamkového golfového programu navrhnutého Gregom Normanom, ako aj preč severne stromy, ako aj Dells of Hunter Countryside.

Vo veľkej spálni je dostatok plochy s posteľou Kingsize, ako aj stenou vstavaných šatníkov, ako aj priľahlá sprchovacia miestnosť má sprchu, ako aj samostatnú kúpeľňu pre túto dodatočnú úroveň pohodlia.

Práve tu sme si skutočne užili úroveň detailov.

Bezplatný stroj Nespresso, útulné župany, toaletné potreby Appelles, ako aj ozdoby, ako aj dekorácie, prešli dlhou metódou, aby sa celý zážitok uskutočnil priamo tu špičkový aj špeciálny.

Je potrebné poznamenať, že pre svoju vilu nemáte špecializované parkovisko pre auto, v zátokách je však veľa priestorov, takže zistenie oblasti v blízkosti musí byť ľahko.

Chateau Elan – Čo tu ešte je?

Rovnako ako naša očarujúca miestnosť, boli sme ohromení ostatnými zariadeniami v Chateau Elan.

Primárny hotelový komplex má dve rôzne reštaurácie – legieny gril, ako aj hrot – dosahujú tradičné hotelové cestovné. Rovnako tam sa podávajú dobre zásobené raňajky formou bufetu s výhľadom na trávniky hotela.

Ak sa chcete potešiť vo svojom priestore oveľa viac, ako len ísť do reštaurácie na večeru, vesmírna služba je tiež možnosťou.

Len si uvedomte, že vesmírna služba končí o 20.30, takže ak zistíte, že sa prichádzate s domom neskoro po dlhom dennom chuti vín, môžete sa rozostrne.

Opustili sme Vamp a Lisa McGuigan okolo 8,45, ale podarilo sa nám však prinútiť niekoľko mimoriadne slušných pizze od láskavého personálu v legendových grile, aj keď šéfkuchár pre tento deň odišiel z domu.

Hunter Valley Day Spa

Do ideálu haly sú kúpele Hunter Valley Day. Tieto vynikajúce kúpele sú v skutočnosti jedným z najväčších v krajine so 17 liečebnými miestnosťami, ako aj veľkým rozmaznávacím možnostiam.

Naša 50-minútová masáž párov po hektickom víkende v regióne nás nechala uvoľnená a upokojená. Rovnako ako najlepšia zo všetkých, keď sú kúpeľmi v oblasti bieleho vinárstva, vám po ošetrení slúžia sklo šumivé biele víno!

Vintage golfové ihrisko

Pripojené k zámku Elan je Vintage golfové ihrisko. Tento 18-jamkový program, ktorý vytvoril Greg Norman, je pre golfovú matičku s nízkym postihnutím rovnako lákavý ako pre fanúšikov hackerov.

To tiež prispieva k príjemnej popoludňajšej prechádzke pre nevercov, s množstvom skákacích klokanov, aby vás udržala v podnikaní, keď sa pozriete na krásne udržiavanú krajinu.

Chateau Elan na Vintage je vynikajúcou voľbou ubytovania pre páry alebo skupiny kamarátov, ktorí sa chcú dostať preč na víkend alebo dlhšie, ktorí sa tešia z tejto úrovne luxusu bez obetovania pohodlia, ako aj ktorí chcú, aby to bolo trochu viac oblasti Natiahnite sa a vykopnite späť do údolia Hunter.

Zostali sme ako hostí médií Chateau Elan, ako aj Biele víno Hunter Valley, ako aj združenie cestovného ruchu, ale naše názory však zostávajú naše vlastné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *