Šesť rokov a počítanie!


Dnes je naše výročie! Nie naše „výročie cestovania“, ale udalosť, že sme spolu 6 rokov. Keď veríme späť na všetko, čo sme urobili, ako aj presne, ako sme sa rozrástli ako pár, je ťažké uveriť, že to bolo len tak dlho.

Rozkošný pár!
Začali sme chodiť, keď sme mali 22 rokov. Asi 3 roky sme boli skutočne dobrými priateľmi asi 3 roky, ako aj v jednom osudnom dni, ktorý sa vrátil späť do Calgary z Vernonu, sme uviazli na diaľnici neďaleko Revelstoke. Cesta blokovala výrazný bahn. Museli sme tam stráviť noc, ako aj potom asi 2 viac dní, keď sme sa dostali späť do Alberty. Po tejto ceste bola stimulácia osvetlená!

Náš prvý dátum bol legendárny… na Fairmont Lake Louise, 2007
Náš prvý dátum bol celkom pozoruhodný. Išli sme do Lake Louise v Alberte a zostali sme v Fairmont Chateau Lake Louise, mimoriadne starý a mimoriadne krásny hotel. Pristúpili sme a chodili sme okolo ohromujúceho jazera, ako aj to, že sme boli oficiálne pár 27. mája 2007.

Pár šialených mladých ľudí v Mexiku, 2007
Odvtedy sme spolu urobili veľa mimoriadnych vecí, od toho, aby sme sa dostali na našu extrémne prvú dovolenku do Mexika, až po kemping s dobrými priateľmi, ako aj domácnosť až po turistiku v Himalájach v Nepále. Urobili sme niekoľko nezabudnuteľných spomienok. Smejeme sa, objavujeme a rastieme spolu každý deň. Ráno vstávame s potešením našim životom a sme radi, že sa máme navzájom.

Baring na ostrove Kapas, Malajzia – 2009
Neexistuje žiadna iná osoba, s ktorou by som radšej strávil posledných 6 rokov, rovnako ako obaja sme tak nadšení, aby sme videli, čo pre nás budú mať ďalšie roky.

Pozrite sa na toto video, ktoré z nás Nick zostavil … Byť nás!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že provízie robíme, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *