15 najlepších vecí, ktoré môžete robiť v berggerace vo Francúzsku [s navrhovanými zájazdmi)


Plánujete čoskoro cestovať do berggeraku vo Francúzsku? Prečítajte si naše tipy nižšie o veciach, ktoré môžete robiť v Berggerac s navrhovanými zájazdmi!

Foto: Lynn Rainard CC BY-SA 2.0
Berggerac je mesto vo Francúzsku. Je známy pre budovy a hrady svojho starého mesta. Nachádza sa na ministerstve Dordogne, v ktorom by vám poskytla príležitosť navštíviť slávnu rieku Dordogne. Môžete tu robiť výlety na kanoe alebo plavbu. Ale nielen to, berggerac, Francúzsko určite má čo ponúknuť. Od návštevy starých kostolov a starého mesta po ochutnávku vína vo svojom múzeu. Naozaj nemôžeme mať dosť tohto úžasného mesta vo Francúzsku.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Víkendový itinerár v Berggerac vo Francúzsku: Ako stráviť 3 dni v bergere vo Francúzsku

15 vecí, ktoré môžete robiť v DiNard, Francúzsko

7 vecí v Paríži vo Francúzsku

Váš digitálny kočovník Sprievodca žijúcim v Paríži vo Francúzsku – 5 vecí, ktoré je potrebné zvážiť pri prechode do Paríža

Tipy na cestovanie pre Taliansko a Francúzsko

Obsah

15 vecí, ktoré môžete robiť a navštíviť v berggerac vo Francúzsku

1. Office de Tourisme Berggerac – Sud Dordogne
2. Navštívte staré mesto a pozrite si sochu Cyrano de Bergerac
3. Musee du Tac
4. Eglise Notre-Dame
5. Umiestnite de la myrpe
6. kostol sv. Jacques
7. Musee de la Ville (Du Vin et de la Batellerie)
8. Protestant chrámu de Bergerac
9. Aqua Park
10. Pamätník Aux Morts de la Guerre 1870
11. Musee Costa
12. Peit Train Touristique de Bergerac
13. Jazda na koni vo Ferme équestre de Gueyte
14. Le Music Hall
15. La Galerie de Mona
Ako ísť do berggeraku vo Francúzsku z Veľkej Británie

15 vecí, ktoré môžete robiť a navštíviť v berggerac vo Francúzsku

1. Office de Tourisme Berggerac – Sud Dordogne

Najpredávanejšie miesto na návštevu v Berggerac najskôr. Táto turistická kancelária v Berggerac by bola veľkou pomocou na vašom berggeracovom turné. Poskytnú vám všetky informácie, ktoré potrebujete, môžu vám dokonca poskytnúť mapu mesta, ktorá by vás viedla celú cestu. Ich priateľský personál je viac než ochotný pomôcť a dokáže plynule hovoriť anglicky.

2. Navštívte staré mesto a pozrite si sochu Cyrano de Bergerac

Foto: JPC24M CC BY-SA 2.0
Ak navštevujete Berggerac, nemali by ste si ujsť jeho staré mesto. V oblasti ste videli veľa atrakcií s relaxačnou atmosférou. Jednou z atrakcií, ktoré treba vidieť, je socha Cyrano de Bergerac, strávili by ste len minútu hľadaním a obdivovaním tejto kultovej sochy. Pravdepodobne by ste sa však nudili, len by ste sa na to pozerali, pretože je to len socha. Ale jeho poloha je naozaj krásna. Nachádza sa v samom srdci starého mesta zasadeného na malom námestí, kde môžete obdivovať kvety a starý kostol v blízkosti sochy.

3. Musee du Tac

V tomto múzeu sa naučte históriu tabaku po celom svete. Či už ste fanúšikom tabaku alebo nie, fajčiar alebo nie, každý by si mohol vychutnať displeje a artefakty, ktoré má toto múzeum. Turisti by skutočne získali vedomosti o histórii užívania tabaku. Toto múzeum sa nachádza na zámku Henri IV, ktorý bol postavený v 17. storočí a má ohromujúcu architektúru.

4. Eglise Notre-Dame

Foto: Lynn Rainard CC BY-SA 2.0
Cirkev, ktorý určite stojí za návštevu. Je to nádherné zvnútra aj zvonka. Keď do toho vstúpite, videli by ste veľa pekných okien v farebnom skle. Tento kostol je tiež veľmi ľahký, pretože má vysokú vežu, vďaka ktorej vynikne.

5. Umiestnite de la myrpe

Musíte navštíviť, keď ste v berggerac vo Francúzsku. Táto historická časť v Berggerac by vás priviedla k starému a tradičnému Francúzsku. Vďaka svojim jednoduchým domom v kombinácii s dláždenými ulicami je toto miesto ideálne na fotografovanie. Prechádzka touto oblasťou by ste objavili veľa atrakcií. Takže nikdy tento nebuď!

6. kostol sv. Jacques

Foto: Lynn Rainard CC BY-SA 2.0
Kostol sv. Jacquesa je starý kostol, ktorý sa nachádza hneď vedľa sochy Cyrano de Bergerac. V porovnaní s inými cirkvami je o niečo menšia. Keď navštívite tento kostol, odporúča sa získať jeden leták, aby ste sa dozvedeli viac o histórii tejto cirkvi, ktorá by vám poskytla toľko porozumenia.

7. Musee de la Ville (Du Vin et de la Batellerie)

Foto: Lynn Rainard CC BY-SA 2.0
Navštívenie tohto malého múzea by vám poskytlo trochu Bergerovej histórie. Nielen to, ale tiež by ste mali šancu cítiť rôzne arómy vína a mať s ich vzorkami zážitok z ochutnávky. Ak máte radi svoje víno, môžete si ho kúpiť v obchode ako svoj suvenír!

8. Protestant chrámu de Bergerac

Vynikajúca budova, ktorá určite stojí za váš pobyt, ešte na chvíľu. Unikátna architektúra tejto budovy by skutočne zachytila ​​vaše oči. V okolí by ste našli ďalšie staré domy, niektoré reštaurácie a kaviarne, na ktoré by ste mohli ísť, ak sa cítite znudení alebo unavení z chodenia.

9. Aqua Park

Ak chcete mať relaxačný deň v bazéne, potom je toto miesto nevyhnutnosťou. Nie je to ako prvotriedny aqua park, ale stále by vám dal dovolenkovú atmosféru, ktorú potrebujete. Najmä ak cestujete so svojimi priateľmi alebo rodinou.

10. Pamätník Aux Morts de la Guerre 1870

MUSÍ NASTAVIŤ NÁVŠTENIE. Toto je monnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *