Môj krok za krokom Sprievodca batohom Europe


Aktualizovaný: 02/08/2020 | 8. februára 2020

Backpacking Európa je stále jednou z mojich preferovaných vecí, ktoré treba robiť ako cestovateľ. Nie je to rok, ktorý by som neprekročil kontinent.

Robím to už takmer trinásť rokov, ako to nikdy nestarne.

Počas leta ubytovne po okraji života, stredomorské iskry, ulice po okraj s ľuďmi, ktorí pomaly pijú víno, ako aj neskoré noci, ktoré slnko zapadá do dlhých úžasných dní. Počas zimy prináša zima vianočné trhy, lyžovanie, menej davov, ako aj nižšie ceny! (Poznámka: May, ako aj október, sú podľa môjho názoru skutočne najlepšími mesiacmi v Európe v Európe.)

V priebehu desaťročia som tento blog skladal, napísal som veľa príspevkov o Európe. Chodím do Európy niekoľkokrát do roka, som na kontinente, rovnako ako som tam dokonca chodil.

A nedávno som tam dokonca žil!

S toľkými materiálmi na blogu som chcel vytvoriť neuveriteľnú stránku zdrojov, ktorá vám pomôže naplánovať váš batohový výlet do Európy s ľahkosťou. V tomto príspevku objavíte všetky moje najlepšie zdroje týkajúce sa plánovania výletu do plánu v backpacting alebo rozpočte do Európy, vrátane cieľových sprievodcov, informácií o doprave, ako aj tipy na batohu Európy.

Bez ďalšieho okolia je tu čokoľvek, čo by ste kedy chceli porozumieť batohu Európy:

Krok 1: Naplánujte si svoj výlet do Európy v backpackingu

Ako sa necítiť ohromený pri plánovaní – plánovanie perfektnej cesty do Európy môže byť skľučujúce a ohromujúce. Bol som tam tak dobre, ako to chápem, môžem vám však z dlhoročných skúseností povedať, že čím viac plánujete svoju cestu, tým viac stresu a úzkosti budete čeliť.

Ako ušetriť na ceste – bránia vám peniaze v výlete svojich snov? Práve tu je 22 jednoduchých metód na zníženie vašich každodenných nákladov, aby ste mohli ušetriť peniaze do Backpack Europe.

Ako objaviť lacný let – dostať sa do Európy môže byť polovičnou výzvou. Našťastie teraz existuje veľa letových ponúk na kontinent, ak pochopíte, kedy, ako aj to, ako ich hľadať. Tento článok vám ukáže presne, ako vždy získať lacný let do Európy, ako aj zabrániť tomu, aby bol osobou, ktorá za lístok najviac zaplatila!

Ako urobiť body za bezplatné lety, ako aj hotelové pobyty – Cestovanie zadarmo je môj preferovaný typ cestovania! Toto publikovanie vám ukazuje osem stratégií, ktoré využívam na získanie viac ako milióna pravidelných letákov. Tieto vás dostanú z vášho domova rýchlejšie, lacnejšie, ako aj v pohodlí!

Ako (legálne) zostať v Európe viac ako 90 dní – každý rok sa nespočetné množstvo cestujúcich presne pýta, ako môžu zostať v Európe viac ako 90 dní, čo je limit v schengenskej zóne. Veľkou správou je, že existuje niekoľko rôznych metód, ako zostať (najmä preto, že nie celá Európa je v schengenskej zóne). V tomto príspevku sa podelím o to, čo môžete urobiť, aby ste zostali legálne nad 90 dní, ako aj na kontinente všeobecne.

Ako zabrániť plateniu poplatkov za bankomat (navždy) – nikdy by ste nemali platiť žiadny typ bankových poplatkov, keď máte prístup k svojim peniazom v Európe! Práve tu je moja rada, ako presne zabrániť bankovým poplatkom ako vašej batohovej Európe.

Je Európa bez rizika na návštevu? -Po niekoľkých prominentných teroristických útokoch (ako aj rôznych protestoch) mnohí ľudia verí, že Európa nie je bez rizika na návštevu. Našťastie to nemohlo byť ďalej od pravdy!

Krok 2: Získajte svoje vybavenie pre batohu Európu

Ako si vybrať najlepší batoh – je dôležité vybrať si vysoko kvalitný batoh pre svoju cestu, pretože pri cestovaní bude zbitý! Táto príručka pri výbere správneho cestovného batohu vám pomôže určiť to najlepšie balenie pre vašu cestu.

Čo zabaliť na cestu – čo by ste si mali zabaliť na cestu? Neexistuje nikto správna odpoveď, tento zoznam vám však poskytne skvelé miesto na začiatok. To je to, čo so mnou zvládnem svoje výlety (aj keď si vyžaduje, aby ste urobili niektoré sezónne variácie, som si istý!).

Zoznam konečných balení pre ženské cestujúcich – v tomto príspevku Kristin Addis zdieľa svoje poznatky o balení pre ženy, aby ste sa uistili, že môžete cestovať takmer kdekoľvek bez nákladov tona peňazí na výstroj.

Ako kúpiť skvelé poistné krytie cestovného poistenia – Cestovné poistenie je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré budete potrebovať pre svoju cestu. Nemali by ste vozidlo bez poistného krytia vozidla Ora House bez domáceho poistenia, pretože nemôžete mať výlet bez cestovného poistenia!

Smartfóny, tablety alebo notebooky: Čo je pre cestujúcich najlepšie? – Nie ste si istí, aký technický výstroj si môžete priniesť na ďalšiu cestu? Náš rezidentný technický profesionál Dave Dean vás prejde s výhodami, ako aj s nevýhodami každého gadgetu a pomôže vám čo najviac z vašich cestovných technológií.

Prečo je T-Mobile najlepším poskytovateľom telefónu pre nás cestujúcich-hľadáte spoľahlivého poskytovateľa pre vašu ďalšiu cestu? Premýšľajte o prepnutí na T-Mobile.

Najlepšia cestovná kameraeras – Wondering what type of camera you should get for your trip? This publish will show you precisely what you requirement — no matter your budget!

Step 3: exactly how to get incredible lodging in Europe

How to discover inexpensive lodging – If you are looking to stay somewhere besides a hotel or a hostel, this article listings all the kinds of locations where you can rest your head in Europe — from couches to farms as well as even monasteries!

How to discover a great Hostel – This article features my finest tips on exactly how to discover an affordable, clean, as well as fun hostel where you can satisfy a great deal of incredible people.

The finest Hostels in Europe – This is a listing of European hostels that I would definitely utilize once again if I have the chance. hope this assists with your next European backpacking adventure!

How to discover a Couchsurfing hold – Couchsurfing is a fantastic method to save money (it’s free!), as well as it offers a peek into regional life as well as a method to satisfy locals. It’s one of my preferred resources when I travel. Plus, Europe has a ton of hosts! If you want to stand out from the crowd as well as stay with incredible hosts, comply with these seven steps, my tried-and-true Couchsurfing advice.

How to ended up being a home Sitter – This is a how-to guide to house-sitting, a wonderful chance that enables you to stay in a place lease free in exchange for watching someone’s house.

Step 4: get around Europe on the Cheap

7 inexpensive methods to travel across Europe – even with the falling euro, traveling around Europe can still be relatively expensive. right here are seven methods to backpack Europe without breaking the bank.

Are Eurail Passes worth It? – everybody traveling to Europe wonders if they will save money by buying a rail pass or if it’s cheaper to buy tickets as they go. This detailed publish will provide you the pros as well as cons of buying a rail pass!

Would You Contiki? – Is a Contiki tour cheaper than backpacking Europe solo? Are the tours worth doing? discover out more about the costs of solo vs group travel as well as whether a Contiki tour is right for you.

Sailing around Croatia with Busabout – Busabout is a extremely prominent tour business for those backpacking Europe. They are particularly famous for their Croatia sailing trips. Here’s a evaluation of my experience I took with them.

Step 5: save money While Backpacking Europe

How to save money on Food – While traveling Europe, food frequently becomes a major expense. right here are some tips for saving money on food so you still can pay for a nice meal out every now as well as then.

How to utilize the Sharing economic climate to save money – The increase of the sharing economic climate has made backpacking Europe so much easier as well as cheaper. This publish listings all my preferred ridesharing, home sharing regional satisfying websites so you can get off the tourist path as well as experience daily life with locals!

61 tips to Make You the Savviest Traveler – These 61 travel tips will assist you ended up being an professional traveler who gets around Europe cheaper, better, longer, as well as smarter!

My 18 present preferred restaurants in Europe – After checking out Europe rather a bit last year as well as gorging on food, these are my new preferred 18 restaurants around the continent. They are definitely locations you don’t want to miss the next time you travel Europe.

How I spent $100 in 5 days in Stockholm – Here’s exactly how I did Stockholm on an ultra-tight budget plan so you can utilize my tips as well as techniques throughout the continent.

How I spent 10 days in London for $700 USD – Here’s a detailed publish about exactly how I handled to travel around London for less than $70 a day. The techniques I utilized will assist you throughout the continent.

14 major travel Scams to prevent – losing money to a preventable travel scam sucks. discover what scams to look out for in Europe as well as save yourself a prospective headache!

Step 6: discover Out What to See as well as perform in Europe

What do you do while backpacking Europe? LOTS! right here are all my comprehensive budget plan travel guides for destinations around Europe with tips as well as advice on things to do as well as see, methods to save money, as well as typical costs for every of them. You’ll discover country specific tips in addition to a hold of cities listed as well.

I have over 100 guides to locations in Europe! whatever you ever requirement to understand about where you are going can be discovered in these articles!

Austria
Belgium
Bulgaria
Croatia
Česká republika

Denmark
England
Finland
Francúzsko
Germany

Grécko
Hungary
Iceland
Ireland
Italy

Malta
Holandsko
Norway
Poland
Portugal

Romania
Rusko
Scotland
Spain
Sweden

Switzerland
Ukraine

In addition to the free city as well as country guides above, right here are some insightful travel itineraries to assist you make the mostZ vašej cesty do niekoľkých najvýznamnejších Európskych miest:

Ako stráviť 4 dni v Amsterdame

Ako stráviť 5 dní v Paríži

Ako stráviť 7 dní v Londýne

Ako stráviť 5 dní v Barcelone

Ako stráviť 4 dni v Prahe

***
Tento obrovský zoznam zdrojov vám pomôže naplánovať si cestu do Európy v ľahko sledovateľnom a krok za krokom, takže sa nestratíte, nadmerne odosielajú alebo zdôrazní váš nadchádzajúci vysnívaný výlet. Európa je jedným z mojich preferovaných regiónov sveta (preto tam trávim toľko času). Okrem toľko histórie má toľko sortiment v potravinách, kultúre, jazyku. Páči sa mi kontinent a dúfam, že tieto tipy využijete na plánovanie svojich konečných zážitkov z backpackingu v Európe!

Chcete všetky moje tipy na úsporu peňazí? Získajte svojho sprievodcu do Európy

Zostavil som päť sprievodcov do Európy, ktoré môžete využiť na posunutie vášho plánovania cesty na ďalšiu úroveň, ako aj na to, aby som si udržal svoje tipy na cestách:

Sprievodca kočovným Mattom po batohovej Európe

Sprievodca kočovným Mattom do Amsterdamu

Sprievodca kočovným Mattom na Islande

Sprievodca kočovným Mattom do Paríža

Získajte hĺbkový Sprievodca rozpočtovým plánom do Európy!

Moje podrobné 200+ stránok Sprievodca je vyrábanými cestujúcimi v rozpočte, ako ste vy! Vyrezáva chmýří objavené v iných sprievodcoch, ako aj priamo k praktickým informáciám, ktoré vyžaduje cestovanie v Európe. Navrhla itineráre, rozpočty, metódy na záchranu peňazí, ako aj mimo vychodených vecí, ktoré môžete vidieť, rovnako ako aj turistické reštaurácie, trhy, bary, tipy na bezpečnosť, ako aj oveľa viac! Kliknutím doprava tu nájdete viac a získajte svoju kópiu ešte dnes.

Zarezervujte si cestu do Európy: logistické tipy a triky
Zarezervujte si svoj let
Použite SkyScanner alebo Momondo na objavenie lacného letu. Sú to moje dva preferované motory prehliadania, pretože prezerajú webové stránky, ako aj letecké spoločnosti na celom svete, takže vždy pochopíte, že žiadny kameň nezostane nezostáva. Začnite s Skyscannerom najskôr, aj keď majú najväčší dosah!

Zarezervujte si ubytovanie
Svoju hostel si môžete rezervovať s Hostelworld, pretože majú najväčšie akcie a najlepšie ponuky. Ak chcete zostať niekde inde ako v hosteli, využite Booking.com, pretože neustále vracia najlacnejšie ceny za penzióny, ako aj lacné hotely.

Pre odporúčania, kde zostať počas vašej cesty, sú tu moje preferované hostely v Európe!

Nepamätáte si cestovné poistenie
Cestovné poistenie vás bude chrániť pred chorobou, zranením, krádežou a zrušením. Je to komplexná bezpečnosť v situácii, čokoľvek sa pokazí. Nikdy som nešiel na výlet bez toho, pretože som ho v minulosti musel mnohokrát využívať. Moje preferované podnikanie, ktoré ponúkajú najlepšie služby a hodnotu, sú:

Bezpečnostné krídlo (pre všetkých pod 70)

Zaistite moju cestu (pre tých nad 70 rokov)

Medjet (pre ďalšie pokrytie repatriácie)

Hľadáte to najlepšie podnikanie, s ktorým môžete ušetriť peniaze?
Pozrite sa na moju stránku zdrojov, kde nájdete to najlepšie podnikanie, ktoré môžete využiť pri cestovaní. Uvádzam všetky tie, ktoré využívam na ušetrite peniaze, keď som na ceste. Ušetrite vám peniaze, keď budete cestovať.

Chcete viac informácií o Európe?
Nezabudnite ísť k nášmu robustnému cieľovému sprievodcovi po Európe ešte viac tipov na plánovanie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *