15 najlepších vecí, ktoré môžete robiť v Burlingtone, Vermont


kvôli jeho očarujúcim parkom, vzrušujúcim outdoorovým aktivitám a hostiteľovi ďalších vecí, ktoré môžete robiť v Burlingtone, Vermont, malo by to byť súčasťou vášho zoznamu cestovných vedier. Mesto, ktoré sa nachádza v severozápadnom Vermonte, obchody, reštaurácie, pláže a veľmi populárne jazero, Burlington VT má určite veľa pre návštevníkov.

Či už máte radi pokojnú a pokojnú dovolenku, alebo chcete mať vzrušujúce a vzrušujúce dobrodružstvo, nemôžete tu pokaziť! Burlington je tiež najväčším mestom vo Vermonte. Preto je to najlepšia základňa preskúmať ďalšie skvelé miesta, ktoré môžete vidieť vo Vermonte.

Gautam Krishnan

V tomto článku sme poskytli všetky najlepšie veci, ktoré musíte robiť, keď ste v Burlingtone. Tento zoznam vám pomôže objaviť miesta a veci, ktoré by ste mohli urobiť, najmä ak plánujete zostať v Burlingtone na krátku dobu.

Obsah

Najlepšie veci v Burlingtone, Vermont

1. Burlingtonská bicykla
2. Church Street Marketplace
3. Burlington Waterfront Park
4. Lake Champlain Trajekty
5. Trh poľnohospodárov v Burlingtone
6. Frog Dutlow Craft Center
7. Burlington Centennial Field
8. North Beach Park
9. University of Vermont
10. penové pivovary
11. Perkins Pier
12. Mad River Distillers Burlington
13. Flynn Center for Mashing Arts
14. Burlington Community Boathouse Marina
15. Park batérie
Čo je potrebné urobiť s 3 dňami v Burlingtone, Vermontday 1 v Burlingtone, Vermont
Deň 2 v Burlingtone, Vermont
Deň 3 v Burlingtone, Vermont

Často kladené otázky týkajúce sa Burlingtonu, Vermont

Najlepšie veci v Burlingtone, Vermont

1. Burlingtonská bicykla

Foto: Nnecapa Photo Library CC od 2.0
Outdoorová aktivita, ktorá vás určite rozladí. Na bicykli Burlington môžete jazdiť na bicykli ľahkou cestou, ktorá prekračuje pláže a parky. A keď ste na ceste, budete môcť vidieť senzačný výhľad na jazero Champlain, Adirondacks a mesto. Skvelý zážitok na zapamätanie!

2. Church Street Marketplace

Foto: Church Street Marketplace CC od 2.0
Ideálne miesto pre ľudí, ktorí sa chcú tešiť z nakupovania. Toto miesto má veľa ľudí všetkých vekových skupín, veľa reštaurácií a obchodov. Môžete sa tiež tešiť z predstavení od pouličných zabávačov, navštíviť historické architektúry a pripojiť sa k celoročným festivalom. Nikdy si tento tento, keď sa snažíte nájsť veci, ktoré môžete robiť v Burlingtone, nikdy nepremeškajte.

Navrhované turné: Poďme Roam’s Burlington Scavenger Hunt: Burlington Beauty

3. Burlington Waterfront Park

Foto Kristy Dactyl CC od 2.0

Ak sa chcete tešiť z najlepšieho dňa so svojou rodinou, priateľmi alebo partnerom, potom je pre vás miesto Waterfront Park. Je to krásny park, ktorý využíva nádherný výhľad na jazero. Ak nechcete len chodiť, môžete si prenajať plachetnicu, aby ste prešli okolo jazera. Urobte tu dobré spomienky!

Navrhované turné: Burlingtonské záhadné dobrodružstvo

4. Lake Champlain Trajekty

Foto: Artur Staszewski CC BY-SA 2.0
Pre špeciálny, ale nezabudnuteľný zážitok, choďte na jazero Champlain a nastúpte na trajekt z Port Kent v New Yorku do Burlingtonu a potešíte sa z krásneho výhľadu, keď ste na jednej hodine jazdy!

5. Trh poľnohospodárov v Burlingtone

Foto: Church Street Marketplace CC od 2.0
Nachádza sa tu veľa miestnych výrobkov. Čerstvé potraviny, syr, rastliny a oveľa viac. Ak pôjdete do Burlingtonu, nemali by ste si nechať ujsť niečo, čo by ste tu dostali. Môžete tiež získať veci ako suveníry.

6. Frog Dutlow Craft Center

Je to remeselné centrum, ktoré obsahuje galériu, umenie, obchod a remeselnícke kurzy. Ak vás zaujíma alebo zistíte, že určité remeslo je skutočne zvláštne, môžete si nejaké získať. Z darčekov, maľieb, hrnčiarstva, šperkov a dokonca aj z rúk, z čoho si môžete vybrať!

7. Burlington Centennial Field

Ak ste veľkým fanúšikom baseballu, možno ste už počuli o Centennial Field. Toto je domov Vermont Lake Monsters z New York Penn League. Je to skvelý park pre ľudí, ktorí chcú mať deň kopania.

8. North Beach Park

Foto: Tony Webster CC BY-SA 2.0
Krásna pláž v jazere Champlain, ktorá má skutočne skvelý výhľad. Ak chcete stráviť deň relaxáciou a plávaním, potom je North Beach Park pre vás. Môžete tiež robiť kemping tu, ak sa rozhodnete zostať cez noc. Takéto naozaj skvelé miesto!

9. University of Vermont

Foto: Rachaelvoorhees CC od 2.0
Špeciálna exkurzia na University of Vermont dokončí váš výlet Vermont. Areál je veľký a má veľa úžasných zariadení pre študentov. Návštevníci by sa určite tešili z krátkej cesty na túto univerzitu.

10. penové pivovary

Raj pre milovníkov piva! Vychutnajte si exkurziu a vychutnajte si západ slnka, pretože tento pivovar má tiež skvelé miesto, v ktorom si môžete pozrieť jazero odtiaľto. Nikdy si tento, skvelé pivo, skvelé miesto a skvelý zážitok.

Navrhovaná prehliadka: Klasická exkurzia piva s ochutnávkou a obedom

11. Perkins Pier

Krásne mólo, ktoré je najlepšie na prechádzku. Užívajte si scenériu a mať očarujúci časnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *