Rodinný výlet na diaľnici Národného parku-park


každý rok milióny Američanov zabalia autá a nákladné autá a pustia sa do národnej letnej tradície. Výlet. Tento rok sa pripojím k zábave s legendárnym výletom z vlastného výletu-sedemtýždňový, 5 600 míľový výlet na diaľnici národného parku-to-park.

Som Susan Strayer, spisovateľka blogu mimo domácnosti na MountainMomandtots.com, ako aj som si želala zdieľať s vami našu domácu cestnú cestu. Za pár dní moja druhá polovica, rovnako ako zabalím našich troch mladých mladých ľudí, aby strávili letné kempingy, turistiku, ako aj cyklistiku v niekoľkých najkrajších oblastiach na svete. Všetky naše letá zahŕňajú externé dobrodružstvá s deťmi, tento rok som však chcel urobiť niečo ďalšie špeciálne.

Pretože rok 2016 je 100. výročím sté výročie služieb Národného parku, chceli sme oslavovať tak, že sme sa dostali do mnohých národných parkov, ako aj pamiatok, ako by sme mohli v jednom lete. Budeme cestovať so siedmimi štátmi, spať vo vnútri nášho nákladného vozidla alebo von pod hviezdami a snažíme sa navzájom obťažovať.

Aká je diaľnica národnej parku-park?

V roku 1915 Steven Mather (prvý riaditeľ služieb národného parku), ako aj skupina neohrozených motoristov, vyvinula Národná asociácia diaľničných parkov na parky. Zorganizovala skupina a zvýšila finančné prostriedky na „veľkú krásnu cestu národných parkov“. Cesta by bola najdlhšou cestou automobilu svojej doby, ktorá by cestovala 5 600 míľ cez hlavne prašné cesty so siedmimi západnými štátmi.

V roku 1920 združenie opustilo Denver na úvodnú cestu. Spoločne jazdili 76 dní na reklamnom výlete na všetky národné ihriská, ako sa vtedy nazývali národné parky. Na zozname boli Rocky Mountain, Yellowstone, Glacier, Rainier, Crater Lake, Lassen Volcanic, Yosemite, Kings Canyon (vtedy General Grant), Sequoia, Sion, Grand Canyon a Mesa Verde National Parks.

Naše turné na diaľnici v národnom parku-park

Od roku 1920 sa do radov miest pripojilo oveľa viac národných parkov, ako aj pamiatky, aby sme zistili, že sme sa nemohli napájať iba s dvanástimi parkami. Okrem národných parkov sa zúčastnil výletu do 20. rokov 20. storočia, naša domácnosť bude zahŕňať Bryce Canyon, Joshua Tree, Grand Teton, Olympic, ako aj vynikajúce pieskové dúny, ako aj Cedar Breaks, Canyons of the Ancients, Hovenweep, Devils odošle ako aj Národné pamiatky Sequioa.

Na našej ceste zažijeme v Grand Canyone Warm Record Warm, ako aj osviežujúco veľký ľadovec v Národnom parku Instant Rainier. V rámci metódy si toty zarábajú odznaky Junior Ranger (už majú päť) v každom z parkov, ktoré navštevujeme. Program je vynikajúcou metódou na objavovanie rastlín, zvierat a prírodných prvkov na každom z týchto odlišných miest, ako aj objavujem rovnako ako mladí ľudia.

Centennial Service National Park

Na počesť sté výročie služieb Národného parku budem cestovať po diaľnici národného parku-park so svojou posádkou. Bol by som rád, keby ste našli spolu! Iba neverím, že v mojom nákladnom vozidle je oveľa viac miesta. Namiesto toho dodržujte našu cestu na horskýchmomandtots.com, potom choďte von a naplánujte si vlastný zážitok z národného parku. Teraz je čas „vidieť Ameriku ako prvý!“

Susan Strayer je autorkou Mountainmomandtots.com, blogu mimo domácnosti. So sídlom v horách Sundance v Utahu trávi čas lyžovaním, cyklistikou, turistikou a kempingom so svojou druhou polovicou, ako aj s tromi deťmi. Letné leto roku 2016 Ona, ako aj Mountain Otec, berú svoje tri skoty za svoje najvýznamnejšie skúsenosti – sedemtýždňový výlet národného parku na Park Highway.

Súvisiaci

Ako sa pozrieť na americké národné parky: solídne usmernenie zo skúsených blogerov pre domácnosť, ktoré máte v pláne vidieť jeden z národných parkov roztrúsených po celom USA, americkom Samoa alebo na Panenských ostrovoch, na skenovanie tohto zoznamu a zistite, či sa zistíte, či sa zistíte, či Váš park je na zozname. Napísané niekoľkými z najviac skúsených spisovateľov blogov pre domácnosti, ako aj novinárov z…
3. júla 2015 v „Národných parkoch“

Príspevok pre hostí: Top 5 domácich cestných turistov, vyzerajúcim pre útek z oblasti, ktorá nezlomí banku? Požiadali sme Dan Weisman z Flipkey.com, poprednú webovú stránku pre nájomné útek, aby nám poskytla niekoľko tipov destinácií, ktoré sú hodné výletu, vynikajúce pre domácnosti a zábava na návštevu.
13. júla 2011 v „Ubytovanie“

10 kníh pre dovolenku domácnosti v národnom parku, ktorý plánuje výlet do akéhokoľvek typu amerických národných parkov, mnohí ľudia sa prihlásili k tejto téme. Najmä pre domácnosti, ktoré idú do národného parku s mladými ľuďmi v ťahu, je výskumné štúdium nevyhnutné na to, aby ste vyťažili maximum z vašej návštevy. Od zbierania mincí po výber ubytovania a objavovanie voľne žijúcich živočíchov, tu …
19. októbra 2010 v „Darčeky, ako aj výstroj“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *