Zdravé tipy na výlet


Domáce cesty sú tradíciou ocenenej časom. Môžu však byť tiež únavné, frustrujúce a môžu viesť k metóde, ako aj k mnohým rozpadom zadných sedadiel. Presne ako udržať všetkých pohodlných, zdravých a dobre kŕmených na ceste? Spýtali sme sa Melanie Haiken, zdravia a wellness vedomé cestovanie, aby nám poskytli niekoľko tipov.

Voda, voda všade

Nedávno som kempoval s priateľom, ako som si všimol, že nemá problémy s tým, aby jej mladí ľudia zostali hydratovaní. Ako? Každý z nich mal svoju vlastnú super roztomilú ozdobenú kovovú fľašu s kovovou vodou, ktorú priniesli všade; Mohli by ich dokonca pripnúť k svojim opaskovým slučkám na prechádzkach! Takže sme išli do obchodu, rovnako ako som nechal každú z mojich dcér vybrať si vlastnú fľašu s vodou. Srdcia, znamenia mieru, korytnačky; Existovali všetky rozkošné štýly a mali ich výbuch a výber. Určite, fľaše s vodou s nimi chodia všade, rovnako ako ich už nemusím piť. Akt prevzatia „vlastníctva“ skutočne funguje!

Plán zdravého stravovania

Nerozumiem vám, ale nechcem sa baviť, ani na chvíľu kňučím žiadosti o zastavenie rýchleho jedla. V žiadnom prípade! Takže keď cestujeme, zabalíme zdravý obed, ako aj chladič plný nápojov skôr, ako odídeme. Potom, keď je čas na zastavenie obeda, sme dobre pripravení a môžeme využiť akýkoľvek druh pláží, parkov alebo piknikových pozemkov, ktoré prechádzame po ceste. Rovnako ako keby boli mladí ľudia krútiaci sa aj nepokojní, detské ihrisko je vynikajúcou metódou, ako ich unaviť!

Zastavte sa na stánkoch na farme

Neexistuje oveľa lepšia metóda, ktorá zažije krajinu, s ktorou jazdíte, ako zastaviť stojan na cestách – rovnako ako si môžete vyzdvihnúť čerstvé ovocie, ktoré by ste mohli jesť aj po ceste. Postavy farmy sú tiež vynikajúcou metódou pre mladých ľudí, aby videli rast zeleniny, ako aj porozumieť tomu, odkiaľ pochádza ich jedlo. Rovnako ako kto vie, môžu byť zvedaví na to, aby vyskúšali niečo iné!

Zastavenie na stánkoch na farme, ako aj agroturistické atrakcie je vynikajúcou metódou na zdravé jesť na výlete s rodinou.

Byť pripravený

Nikdy nechápeš, čo sa stane na ceste, však? Preto za sedadlom držím krabicu uloženú čokoľvek, čo by sme mohli požadovať vo vonkajších situáciách. Tu je to, čo je v tom:

Repelent na komáre

Nôž švajčiarskej armády

Baterka

Tecnu, aby sme sa bielili o jedový dub

Opaľovací krém

Krabica vlhkých uterákov

Ďalšie vodítko, ako aj fľaša na skladaciu vodu pre psa

Zvonka toaletného papiera. (Áno, potrebovali sme to!)

Extra plastové vrecká pre zvyšky; Podobne užitočné pre psie poopy

Vždy pripravený na zábavu

Keď sa vydáme na cestné výlety, v jednoduchom dosahu ponecháme „plávajúcu tašku“, aby sme sa ubezpečili, že ak sa zahriatí, ako aj unavení, môžeme sa zastaviť na odpočinku alebo kúpalňu, ako aj skvele. Okrem plávania, ako aj uterákov, má naše vodné topánky, slnečné klobúky, okuliare a obrovskú fľašu opaľovacích krémov. Medzi ďalšie zariadenia, ktoré žijú v našich autách a nákladných vozidlách, patria bedmintonové rakety, ako aj Birdie, Frisbee, ako aj sféra kopa okolo. Lebo zatiaľ čo tam bol Hula Hoop, zaberalo to však aj veľa miesta.

Zastavenie na ihrisku namiesto reštaurácie s rýchlym jedlom umožňuje mladým ľuďom získať nejaké cvičenie a udržiava všetkých veľa šťastnejších v aute.

Uložte vodiča späť

Hodiny na ceste v jednom prostredí si môžu vyberať daň na chrbte, najmä ak má tendenciu byť na prvom mieste, ako to robí môj, ako to robí. Prielom v pohodlí pre mňa kúpil vankúš na zadné posádky na sedadlo vodiča. Nikdy neopúšťam dom bez toho, aby som navrhol chrbtovou bolesťou profesionála Esther Gokhale nazývaná Stretchsit Cusion. V obchodoch s kancelárskymi zásobami sa však ponúka široká škála sedadiel a podobne. Rovnako využívam uchopovač volantu na zníženie napätia na rukách. Pamätajte, že pohodlie vodiča je potrebné pre bezpečnosť všetkých v aute!

Súvisiaci

6 Zdravé tipy Počas cesty na cestách premýšľate o jedle počas cesty, existujú skvelé možnosti, že si s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazujete rýchle jedlo. Avšak, pretože vy aj vaša domácnosť cestujete, ešte neznamená, že musíte brať jedlo, ktoré vás necháte unavený, nafúknutý a strávený. Výroba zdravšieho jedla…
12. júla 2017 v „Post hostí“

Nashville „Music City“ je vynikajúca domáca destinácia, ktorá nedávno cestovala do Nashvillu v štáte Tennessee na pracovnú konferenciu. Našťastie pre mňa sa seminár umiestnil v letovisku Gaylord Opryland, ako aj kongresové centrum. Hotel bol neuveriteľný, rovnako ako aj keď som sa nedostal na túto cestu, určite sa plánujem vrátiť do Nashvillu …
26. novembra 2018 v „Naše výlety“

Africa Road Trip: Ourika Valley, Marokoa Pred niekoľkými rokmi som s dcérou vydala legendárnu cestu do Maroka. Dotkli sme sa v Marrakech a strávili sme týždeň v podnikanínull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *