Rodinný útek v Chicagu Southland


nedávno pozvaný, aby strávil víkend v Chicagu v Southlande, ktorý sa skladal zo 62 komunít hneď za hranicami mesta, máme nové obľúbené miesto na roztiahnutie nôh a zmocnenie sa uhryznutia na jedenie. Vďaka množstvu liniek Metra Public Transit Lines je Chicago Southland úžasným miestom na naskočenie vlaku a zistenie, čo oblasť ponúka. Definujte svoje vlastné dobrodružstvo alebo sa pozrite na niektoré z našich nálezov priateľských pre rodiny s deťmi.

Vodný park v kaňone White Water, Tinley Park

Zahŕňajúc päť akrov vodnej akcie, urobíte dvojitý záber, keď si uvedomíte, že vodný park White Water Canyon je udržiavaný okresom Tinley Park Park. Oveľa viac ako súkromná atrakcia ako komunitný bazén, kaňon s bielym vodou obsahuje vstup do nulovej hĺbky, zóna striekajúca, 600 stôp Lazy River, interaktívne detské detské ihrisko (na obrázku vľavo), kvapka, potápačské dosky, Lap pláva a dve úctyhodne „úžasné“ vodné sklíčka (jedno telo, jedna trubica). Kompletný s koncesným stojanom a pieskovým ihriskom sa môžete pokúsiť uvoľniť sa na slnku alebo pod dáždnikom na pláži. V prípade rodín s rozpočtom použite peniaze, ktoré ušetríte za denný vstupný poplatok 13 dolárov (9 dolárov po 17:00) na miniatúrny golf Tinley Junction, asi míľu po ceste.

Tinley Junction Miniature Golf, Tinley Park

Pod tieňom vyspelých stromov v McCarthy Park v Tinley Parku je inteligentné 18-jamkové miniatúrne golfové ihrisko vyvinuté v téme „jedinečná záhradná modelka“. Cítite sa trochu, akoby ste prišli do susedstva Mister Rogers, elektrický vlak robí slučku cez kurz, keď ste putter okolo. Nie je to príliš náročné pre mladšieho golfistu, váš najdôležitejším problémom môže byť udržanie sústredených detí na danú úlohu. Zoverte si sústo, aby ste sa jedli na koncesnom stánku a pozrite sa na veľké deti v odpaľovacích klietkach z krytého pavilónu. Skontrolujte, či na webe získate skupinové zľavy na golf, jedlo a špeciálne podujatia.

Windy City Thunderbolts Baseball, Crestwood

Cestovanie s mladými športovcami sme zámerne zahrnuli športové podujatie na našom víkendovom itinerári. Profesionálny baseballový tím v Chicagu Southland, Windy City Thunderbolts, nazýva konvenčný bankový štadión v Crestwood ich domov (mierne mimo vychodenej cesty, ale stojí za to jazdu). Zvyčajne lacnejšie, menej preplnené a oveľa ľahšie dostupné ako veľká liga, vyberáme si domáce a na cestách menšie ligové hry. Keď parkovanie vozidla stojí rovnaké ako vrecko z cukrovej vaty, deti môžu facku rukou s maskotom a rovnako ako veľa ľudí vníma medzi henaniganmi ako hra ako hra, viete, že ste našli skutočný americký minulý čas.

Prírodné stredisko Little Red Schoolhouse, Willow Springs

Nie je proti tomu, aby sme sa vliehali v malom vzdelávaní na ceste, vydali sme sa do prírodného strediska Little Red Schoolhouse vo Willow Springs. V daždivom dni sme sa našli do areálu, náš prieskum bol trochu obmedzený na hlavnú budovu a originálny školský dom „One Room“. V najmodernejšom modernom zariadení sme preskúmali krídlo pre deti a rozprávali sme sa s prírodovedcami, ktorí sa starajú o vtáky, plazy a ryby na samostatnej ceste po zvyšok budovy. Dozvedeli sme sa o rozdiele medzi Slough, močiarom a rybníkom, priblížili sme sa a osobne s niektorými korytnačkami a vrana s názvom Whisky. Vstup je úplne zadarmo a nejaký čas nechajte na piknik alebo túru na jednej z spevnených chodníkov.

Detské múzeum, dubový trávnik

Detské múzeum v Oak Lawn je okrem nášho dňa dištančného vzdelávania úžasným miestom pre deti (a rodičov). Každá výstava v Detskom múzeu v Oak Lawn bola vytvorená s ohľadom na učebné osnovy Rady pre vzdelávanie v Illinois so zameraním na ruky na vzdelávanie. Organizované s ohľadom na batoľatá a deti z základného veku sme skontrolovali každú výstavu na oboch poschodiach v priebehu dvoch hodín. V vesmírnom obchodnom centre, aby sme udržali karty na šípkových súrodencoch, ale dosť veľké na to, aby sme všetci zasnúbili, úplne sme zabudli na daždivé popoludnie.

Kde zostať

S množstvom možností ubytovania v kamennom hádzaní od Interstate-80 (vezmite východy Harlem a LaGrange Avenue), sme sa tešili z našej veľkosti a kontinentálnych raňajok v komfortných apartmánoch. V blízkosti nákupov, stravovania a Modern Tinley Park Convention Center, Chicago Southland je bezpečné a výhodné miesto na opätovné zoskupenie, opätovné palivo, odpočinok a dobíjanie.

Súvisiaci

Rodinné stravovanie v Chicagu Southlandthe Road Trips “Feed Me” Mantra, je jednoduché, ale nie vždy ľahko dosiahnuteľné. Na našej rodinnej cestách hľadáme rozšírenie „večere doma“, kde sa potulujeme. V pokračujúcom hľadaní vysoko kvalitných, cenovo dostupných, regionálnych a chutných jedál som zabalil mladých chlapcov a zamieril do Chicaga…
26. júla 2011 v „Food & Drink“

Nezvyčajná pôda: Mestské poľnohospodárstvo a rodinné stravovanie v Chicagothe Greenest Restaurant v meste Chicago, tretie strany certifikované združením Green Restaurant Association, nás učí o mestskom poľnohospodárstve a udržateľnosti spôsobom, ktorý je ľahké vykopaťnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *