5 tipov, ako sa dostať cez výlet v USA


, sme strávili nespočetné hodiny na ceste v našich životoch, individuálne aj spolu, ako aj deti, ako aj dospelí, ako aj vodiči, ako aj vodiči, ako aj vodiči, ako aj vodiči, ako aj vodiči, ako aj vodič Cestujúci. Dlhé cesty autami a nákladnými automobilmi alebo autobusmi sú niečo, čo sa nám páčilo, rovnako ako aj nedávno, ako sme nedávno mali možnosť urobiť cestný výlet do života-južná Kalifornia, národný park Joshua, ako aj národný park Joshua, ako aj Časť cesty 66! Ako skúsení cestujúci sme nemali žiadne obavy z podnikania tejto cesty, len nadšení z toho, že sa dostali za volant, uspokojili sme nových ľudí a videli, ako sa pred našimi očami rozvíja ohromujúca krajina. Cestné výlety, ako je tento, napriek tomu potrebujú nejakú prípravu, ako aj porozumenie, aby ste si ich mohli užiť naplno, ako aj zanedbávanie dôležitých detailov skôr, ako sa ponáhľajú na cestu, môžu rýchlo zmeniť vysnívanú cestu na nočnú moru.

Pozrite sa na niekoľko skvelých a cenovo dostupných zájazdov, ktoré by ste mohli hrať v Kalifornii.

Zostavili sme niekoľko našich skúseností, ako aj tipy, ako to nielen vyťažiť, ale z vášho výletu v USA vyťažiť maximum. skontrolujte nižšie tipy:

Obsah

1. Roztrhajte štýl aj pohodlie
2. Zostaňte spojení s prenosným WiFi
3. Vyberte skvelého kamaráta výletu
4. Preventívne opatrenie verzus spontánnosť
5. Spoznajte dobrých priateľov na ceste

1. Roztrhajte štýl aj pohodlie

Či už idete ako pár, domácnosť alebo skupina priateľov, prečo neskúsiť cestovať Camper Van. To vám umožňuje pohybovať sa vlastným tempom, v malom rozpočtovom pláne a bežne poskytuje prístup k skúsenostiam v moteloch, ako aj hotely, ktoré sa bežne nepodliehajú, že sa prebudia uprostred púšte do púšte Nádherný východ slnka alebo BBQ pod hviezdami! Vaše vozidlo je váš dom, takže ak vaša cesta trvá dlhšie, ako sa očakávalo, rozpadnete sa v polovici cesty, alebo si len chcete užiť oblasť o niečo dlhšie, môžete nastaviť tábor kdekoľvek, kde sa vám páči. Na našej nedávnej ceste v dodávke Jucy Camper sa nám páčilo komunálne prostredie zdieľania automobilov a kamiónových parkov, ležiek alebo kempingov s ostatnými cestnými nálezmi, ako aj spokojní s veľkým množstvom nových dobrých priateľov nadšených prepínať príbehy, ako aj Tipy, kam ďalej vydať. Kempingový spôsob života pre mňa vždy prináša spomienky na mládež, kde najmenšie veci, ako je čaj alebo káva pripravená na prenosnom plynovom sporáku, ponúkajú vynikajúce pohodlie! Keď ste prežili väčšinu svojej cesty, ušetrili ste veľa peňazí na posypanie poslednej noci v špičkovom hoteli, ak túžite po nejakom zaslúženom pohodlí domu, ale pýtame sa, že budete chcieť ! Nezabudnite zabaliť niektoré potrebné zásoby na varenie jednoduchých jedál, aj keď sme sa spoliehali hlavne na tradičných hosťov.

2. Zostaňte spojení s prenosným WiFi

Ak sa vaša úloha rovnako ako my potrebuje, aby ste boli neustále prepojení so sociálnou sieťou alebo chcete využiť čas na dobehnutie niektorých e -mailov alebo pracovať online, nebezpečte nákladné dáta roaming poplatky alebo stratu spojenia pri práci na cestách. Vo všeobecnosti kupujeme regionálnu SIM kartu v každej novej krajine, do ktorej ideme, samozrejme, to samozrejme pokrýva iba jeden telefón, ako aj pokiaľ neponúka neobmedzené údaje, nie vždy pokrýva to, čo potrebujeme.

Pre náš nedávny výlet do Las Vegas, ako aj národný park Joshua Tree, sme sa vopred zaregistrovali v spoločnosti TEP Wireless, firmy, ktorá poskytuje osobný, prenosný bezdrôtový smerovač, ktorý sa pri pohybe spája s regionálnymi sieťami alebo 3G. Dostali sme malý gadget, ktorý zobrazuje názov siete, ako aj heslo, ako aj dve batérie, z ktorých každá poskytuje výdrž batérie 5 hodín, keď je úplne nabitá. To nemusí veľa hluku ako veľa, avšak pre to, čo znamenalo využívanie medzi inými bodmi ponúkaného Wi-Fi, je 5 hodín dosť. Ak je potrebný ďalší výbuch, môžete ich vždy nabíjať priamo z notebooku. Pre nás to bolo mimoriadne praktické na cestách, pretože môžete prepojiť päť gadgetov, keď to znamená, že naše smartfóny, ako aj notebooky by sa mohli využiť naraz!

Zistili sme, že rovnako ako akýkoľvek typ bezdrôtového alebo 3G pripojenia, v extrémne vidieckych oblastiach to môže byť slabé, zatiaľ čo prehliadate, ale musíte pravidelne šetriť prácu ako vždy. Ďalším tipom na uloženie výdrže batérie a udržanie rýchlosti pripojenia je zatvorenie všetkých zbytočných aplikácií.

Ak sa spoliehate na prácu na pohybe a neustále sa prepojení, potom výber gadget TEP môže byť vašou najlepšou stávkou, kde za neobmedzený internet platíte každý deň iba 9,95 dolárov. Toto je voľba, ktorú sme vybrali – nazývané pravidelní cestovateľ – a platíme iba za jeden dni, keď rozumieme, že to požadujeme. Ak vyžadujete iba prenosné Wi-Fi na jednorazovú cestu, potom premýšľajte o výbere prenájmu TEP, ktorý stojí 9,95 dolárov každý deň pre neobmedzený internet, nezabudnite však, že nevlastníte modul Gadget ani príslušenstvo TEP.

Pripojenie dosiahne gadgety do 15 metrov, ako aj vy máte podrobnosti o prihlásení, takže si môžete byť istínull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *