Úvahy o odbočení 26


Adventurous Kate pozostávajú z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Dnes sú moje 26. narodeniny.

Každý rok sa rád pozerám späť a skúmam minulý rok – najmä keď sa týka cestovania.

Spočiatku, keď som sa pozrel späť za posledný rok, bol som sklamaný zo seba – v 25 rokoch som sa sotva cestoval. Minulý august som išiel do Cancúnu, zvyčajne kvôli nízkym cestovným počas hystérie ošípaných a urobil som niekoľko víkendových výletov New York City a Philadelphia, Plus Troy, New York. Nie veľa.

Žiadne výlety Vegas. Žiadne veľké výlety. A stále som sa nedostal na Martha’s Vineyard alebo Nantucket! Nie je to dobré pre niekoho, ktorého profil Twitter sa opisuje ako cestovný guru, odborník na Vegas, dobrodruh a vagabondress.

Ale vieš čo? Vek 25 bol úžasný.

Toto je rok, v ktorom som sa rozhodol, že sa rozhodol krok k svojmu snu, aj keď som si to v tom čase celkom neuvedomil. Začal som cestovným písaním a publikovaním niektorých kúskov, potom som sa posunul smerom k začatiu tohto blogu vo februári. O blogu budem hovoriť oveľa viac neskôr v týždni.

Ale nič definuje minulý rok, ako to, čo sa stalo minulý január.

Do dvoch týždňov od seba, môj dlhodobý vzťah skončil, som stratil prácu, stratil som koncertu na voľnej nohe slivky a miesto Senátu Teda Kennedyho šlo do republikána.

Nezáležalo na tom, že som bol vždy ambivalentný vo vzťahu, alebo že som už mal nové zamestnanie zoradené, keď som stratil prvý. Bolo ťažké byť zasiahnutý týmito štyrmi vecami v rýchlom slede – boom, boom, boom, boom!

Ak by ste sa vám to stalo, vzali by ste to ako znamenie?

Urobil som. Je čas ísť ďalej.

Som mimoriadne vďačný za svoj život a za úžasných ľudí, ktorí sú jeho súčasťou. Zároveň viem, že to nie je život, ktorý chcem pre seba. Moje sny v poslednej dobe vzali zadný sedadlo a takmer mám pocit, že zabíjam čas.

Koniec koncov, plánujem zostať v Bostone, stretnúť sa s niekým, oženiť sa, dostať dom na predmestí, mať deti? Hm, nie. S ľuďmi, ktorí to robia, nič zlé, ale nie je to pre mňa. Chcem dobrodružstvá. Chcem svet.

Začal som teda robiť kroky k vytvoreniu života, ktorý chcem.

1. Vyplatil som svoj dlhový dlhový dlh.

2. Začal som šetriť oveľa viac peňazí ako kedykoľvek predtým.

3. Postavil som webovú stránku a teraz trávim všetok svoj bezplatný čas zlepšovaním a propagáciou.

4. A – prvý a naposledy to spomeniem – stratil som 20 libier. (Nie je to naozaj orientované na cestovanie, ale hej, som sakra, som z toho rád!)

Vek 25, napriek nedostatku cestovania, bol v skutočnosti dosť produktívny. Bolo skvelé, že som sa tak sústredil na prácu na tom, aby sa moje sny splnili.

Vek 26 bude zatiaľ môj veľa dobrodružného roka. A nie som úctyhodná … Naozaj to naznačujem! Momentálne plánujem ako šialený, šetrím peniaze ako blázon a pripravujem sa na vystúpenie z môjho bytu alebo bytu a s priateľmi a rodinou.

Tento rok bude úžasný. Nemôžem sa dočkať, až sa s vami podelím o podrobnosti! Keď mám 27 rokov, budem písať o tom, ako som mal práve najlepší rok svojho života.

Môj obľúbený obrázok z minulého roka: Najlepší priatelia zvažujúc túto strednú školu a bližšie ako kedykoľvek predtým.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *