Som preč do Británie, aby som ochutnal Gin


Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

To je určite metóda na ukončenie triezvy september.

V októbri sa vraciam do Európy na pár týždňov, rovnako ako odštartujem veci chutným výletom po Británii. Spolu s Mattom Landloopers, ako aj s Rachelle z cestovného uhryznutia, som cena týždenne, keď odoberáte najkvalitnejšie britské giny v celej Anglicku.

Zbožňujem gin. Je to môj preferovaný duch, rovnako ako som išiel od vysokoškolského mladíka kňučal o tom, ako presne chutilo ako stromy na dospelých, ktoré prehliadali Gin’s Nuanced Arces. Môj preferovaný zmiešaný nápoj je francúzsky 75.

Takže vidíte, že hoci v týchto dňoch zriedka zvládnem kampane alebo organizované tlačové výlety, toto som bol dosť nadšený, že som sa pripojil, najmä preto, že bol sponzorovaný britským obchodom a investíciami namiesto cieľovej reklamnej organizácie.

Traja z nás robia rôzne trasy, ktoré idú z Anglicka do Škótska do Severného Írska, ako aj moja cesta zahŕňa zastávky v strednom aj severozápadnom Anglicku spolu s Londýnom. (V ďalších správach, so zastávkami vo Warringtone, ako aj so Northamptonom, môžete telefonovať do tohto výletu „Poďme preskúmať rodné mesto Kate’s English Exes.“ Ha.)

Celkovo je mojou cestou Londýn-Warrington-Lake District-Liverpool-Birmingham-Cotswolds-Northampton-London. Ambiciózny päťdňový harmonogram, ktorý ma prinúti brať niekoľko najlepších liehovarov v krajine.

Som nadšený, že môžem urobiť svoje prvé GO do okresu Lake, ako aj do Cotswolds, dve z najkrajších oblastí v Anglicku, spolu s mojimi druhými návštevami v Liverpoole a Birminghame. Na mojej prvej ceste do Liverpoolu som naozaj neurobil nič, čo by som orientoval, ale tentokrát sa potápam hlboko do BeatleMania!

Ale čo je dôležitejšie, teším sa na odber vzoriek ginov, ako aj na objavenie toho, čo robí z britského ginu tak výnimočným. Rovnako ako po mesiaci triezvosti, dúfam, že moje telo sa dokáže každý deň vysporiadať s niekoľkými liehovarmi!

Nakoniec, ak ste už chvíľu čítali moje stránky, chápete, že som strávil pár rokov datovaním britských mužov a žijúcim vo Veľkej Británii polovicu času. Spojené kráľovstvo, ako aj ja, mám zvláštny vzťah, ktorý bol naplnený rovnakým množstvom potešenia a frustráciou. Môžete tiež navrhnúť, že som sa stal rovnako Britským ako človek, ako som ja, je schopný byť, rovnako ako mám pocit, že chápem nuansy Spojeného kráľovstva oveľa hlbšie ako akýkoľvek iný druh inej krajiny.

Každopádne sa teším, že nájdem oveľa viac Veľkej Británie ako turista, nie priateľku/kvázi rezident. Teraz idem so všetkým porozumením, ako aj so žiadnym tlakom. Je to len pre zábavu.

Tiež: V pondelok 5. októbra sa bavíme o Twitteri o GIN, ako aj o cestovaní vo Veľkej Británii. Chat sa umiestni po mieste o 15:00 ET s hashtag #greatbritishspirit. Anglofily, ako aj zvedaví diváci sú vítaní. Och, rovnako ako aj ceny!

Takže ak existuje niečo, čo chcete, aby som sa na tejto ceste zakryl, dajte mi vedieť!

Táto kampaň bola vyrobená, ako aj sponzorovaná spoločnosťou Spojeného kráľovstva a investícií do partnerstva s Iambassadorom. Adventurous Kate si zachováva všetky redakčné správy toho, čo je publikované.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *