Odpočítavanie dní až do odchodu!


Máme v Číne len pár týždňov! Nechápem presne, ako je to možné. Je to, akoby sme práve oslavovali Vianoce. Za 26 dní (ale kto sa počíta?!) Budeme zdvíhať naše batohy cez naše chrbty a vydáme sa späť tam, kam patríme: na cestách.

Naše skúsenosti sa nám úplne páčili tu v Číne. Bolo to mimoriadne uspokojivé, poučné a príjemné. Je však čas premiestniť sa ďalej. Tieto kozy vyžadujú, aby boli na cestách!

Nick si vyberá svoj nový batoh v Šanghaji … vyžadujeme, aby sme boli na cestách!
Táto ďalšia cesta nás vezme s Mongolsko, Rusko, Strednú Áziu a Irán. Na našej Zemi nezostáva veľa miest mimo dosahu, ale našťastie si tento región stále zachováva svoju kultúru a kúzlo. Nebude to dlho, kým západný vplyv spôsobí svoju metódu tejto časti sveta.

Pomaly sme však určite kontrolovali veci z nášho zoznamu úloh. Najvýznamnejším problémom s cestovaním do destinácií, ktoré často navštevujú mnohí turisti, je byrokracia. V mnohých častiach Ázie, Afriky, Európy a na Blízkom východe sme sa práve objavili na hranici a pri príchode sme získali naše víza. Buď to, alebo sme na to len rýchlo použili v krajine, v ktorej sme boli v súčasnosti.

Využívame sa na to, aby sme sa práve ukázali na hranici, ako aj na získanie víza pri príchode … nie na túto cestu!
To určite nie je situácia v týchto krajinách. Minulý mesiac sme išli do Šanghaja, aby sme požiadali o naše mongolské vízum. Bolo to relatívne jednoduché, ale museli sme cestovať do jedného mesta, aby sme sa prihlásili. Bol to úspech, rovnako ako naše Mongolsko Visa uviazli v našom pase!

Práve sme išli tento víkend opäť do Šanghaja, aby sme požiadali o naše ruské vízum, ako aj o úspech! (Viac informácií o tom, ako sa uchádzať o ruské vízum, ktoré nasleduje.) Rovnako sme boli v Šanghaji, aby sme vyzdvihli Nickov nový batoh (Osprey Farpoint 55), ako aj posledný hurá s niektorými vynikajúcimi dobrými priateľmi, ktorých sme vytvorili v Yangzhou, Jen & Steve a Steve a Steve. .

Nick čakajúci v rade na ruskom veľvyslanectve v Šanghaji

Tento víkend sa opäť zameriavame do Šanghaja, aby sme si vyzdvihli naše pasy s ruským vízom a znížili naše pasy na veľvyslanectve Kazachstanu … palce!

Okrem toho, že sme získali naše víza, plánujeme a kúpili sme pre túto cestu veľa vecí. Neustále kupujeme na internete (tu v Yangzhou nie sú žiadne vonkajšie obchody), ako aj e -mailom s rôznymi spoločnosťami o vyriešení našich listov pozvánky, ako aj o preprave.

Vďaka Bohu za Standy! Voláme za nás veľvyslanectvá v Šanghaji – nehovoríme rusky, ale hovoria čínsky, takže triedil to, čo vyžaduje, aby sme priniesli
Netreba dodávať, že sme boli zaneprázdnení!

Rovnako vyžaduje, aby sme verili, že sa sťahujú z nášho bytu. Pomaly balíme naše veci a posielame ich dom v krabici. Zmenšujeme čistenie oveľa viac vecí, ako aj posielame iba dom, o čom veríme, že sa nemôžeme zúčastniť.

Naša domáca zmluva je hore 2. júla, ale pracujeme tu v Yangzhou až do 12. júla. Pretože sme vopred neplánovali, budeme bezdomovci! Našťastie, náš veľkorysý priateľ, Jhonny, poskytol, aby sme zostali s ním, ako aj jeho miláčikom v ich dome až do odchodu. Kde by sme boli bez vynikajúcich priateľov?

Colleen, Nick, Rosemary, Jhonny, ako aj Simon … kde by sme boli bez vynikajúcich priateľov?
Všetko sa zdá byť mimoriadne neskutočne najlepšie, ako sa snažíme vziať do Yangzhou čo najviac. Vždy, keď ideme po konkrétnej ulici, ideme na trh alebo jesť v reštaurácii, vždy uvádzame „vezmeme všetko dovnútra, môže to byť naposledy, čo to urobíme“. Bude nám chýbať našich vynikajúcich priateľov, vysťahovalcov aj miestnych, toto fantastické mesto a mentor angličtinu pre našich milých študentov.

To je však život batohu! Vždy sme na premiestnení a vždy sme pripravení na nové skúsenosti a výzvy. Zostaňte naladení na oveľa viac aktualizácií o našom plánovaní pred cestou!

O ktorej krajine sa najviac uvažujete o tom? Cestovali by ste do tejto časti sveta? Zanechajte komentár nižšie!

plánovanie našej cesty v Mongolsku

tlaky procesu plánovania

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že vytvárame provízie, ak kliknete na odkazy na náš blog, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *