TNN: RV Life s Honeytrek


Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej nomádskej siete. Je to všetko o najlepšej metóde cestovania v novej koronavírusovej krajine!

Len späť z trojmesačného výletu v Európe počas výšky pandémie Mike a Anne z Honeytrek pochopia, aké to je cestovať v tomto novom svete Corona. Aký bol ich trik na to, ako zostať bez rizika, ako aj baviť sa proti kurzom?

Glamping and Rving.

Keď EÚ pokračovala v uzamknutí, ako aj všetky turistické služby zatvorené …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získa prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *