5 Výkonné nástroje na editáciu fotografií


Úpravy fotografií Aby ste boli také dôležité, ak chcete, aby váš blog alebo stránka vyzerali oveľa profesionálnejšie a atraktívnejšie a pomôže vašim slovám poskytnúť oveľa väčší vplyv. Upravujeme každý obrázok, ktorý publikujeme, takže sme si mysleli, že s vami zdieľame naše tipy, triky a aplikácie.

Najprv, čo s niektorými štatistikami od Good Ol ‘Jeff Bullas – King of the Infographic:

„ Články s obrázkami získajú 94% oveľa viac celkových zobrazení.
„ Vrátane fotografie a videa do tlačovej správy zvyšuje zobrazenia o viac ako 45%.
„ 60% spotrebiteľov je oveľa pravdepodobnejšie, že zváži alebo kontaktuje spoločnosť, keď sa obrázok zobrazí vo výsledkoch miestneho vyhľadávania.
„ V stránke elektronického obchodu 67% spotrebiteľov tvrdí, že kvalita obrazu produktu je „veľmi dôležitá“ pri výbere a nákupe produktu.
„ V internetovom obchode si zákazníci myslia, že kvalita obrázka produktov je oveľa dôležitejšia ako informácie špecifické pre produkt (63%), dlhý popis (54%) a hodnotenie a recenzie (53%)
„ Miera zapojenia na Facebooku pre fotografie v priemere 0,37%, kde iba text je 0,27% (to sa premieta na 37% vyššiu úroveň angažovanosti pre fotografie v texte).

Ďakujem, pán Bullas. A ak by ste chceli vidieť Jeffovu vynikajúcu infographic o tejto téme, pozrite sa na zvyšok jeho príspevku tu.

Ako teda môžete prinútiť svoje fotografie vyzerať čo najlepšie skôr, ako ich vložíte do príspevku? Tu je našich 5 najlepších aplikácií a programov úprav obrázkov, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť obrázky, ktoré ste vytvorili:

Zachytávať

Aj keď ide iba o mobilnú aplikáciu, stále je mimoriadne výkonná. Používame tento takmer na každý jednotlivý obrázok, ktorý publikujeme na Instagrame, ktorý potom pôjde na našu sériu Instagram Diary na blogu.

Ale ak máte vo svojom telefóne fotografiu, ktorú chcete použiť, niektoré z funkcií úprav sú lepšie ako tie, ktoré nájdete v aplikáciách Desktop, ako je PicMonkey.

Moje preferované funkcie:

„ Funkcia „Ambience“ dáva vašim fotografiám tento mimoriadny život.
„ Funkcia Tiltshift je tu lepšia ako na IG.
„ Funkcia selektívneho ladenia je neuveriteľná.

Picmonkey

Toto je úžasný úplne bezplatný online program, ktorý vám umožní upravovať skoro všetko na vašom obrázku. Môžete ho použiť na vloženie textu na snímku a môžete dokonca použiť svoje vlastné písma.

Funkcia koláže je tiež úžasná a možnosť prekrytia – ak máte vodoznak uloženú ako súbor .png – je úžasná na objavenie vášho loga do vášho obrázka.

Stále používam iba voľnú voľbu, pretože som šetrná lacná, ale je to celkom dobré. Platená verzia má oveľa viac funkcií.

Moje preferované funkcie:

„ Funkcia expozície automatického prispôsobenia je prakticky vždy na tlačidle, vďaka čomu je úpravy veľmi rýchle.
„ Musím milovať text cez obrázok. Jednoduché, rýchle a efektívne.

Polyvoor

Tento program sa zvyčajne používa na vytváranie Flatlay displeje módy a podobných vecí. Považoval som však za užitočné na zostavenie koláží príspevkov na darčekové nápady, zbierok červeného vína alebo koláží, ktoré potom môžem pokračovať a označovať v Picmonkey.

Trochu podvádzam s týmto programom – namiesto toho, aby som ich ukladal svoje zbierky a importoval ich, snímam to, čo som urobil, potom som orezal a upravil ho inde.

Ako nasnímať snímku obrazovky: Stlačením tlačidla „PRT SC“ na PCS alebo „Command“ + „Shift“ + „3“ pre celú stránku alebo „4“ vyberte oblasť na počítači Mac.

Na zhromažďovanie obrázkov používam Internet Explorer, pretože Polyvore z nejakého dôvodu nehrá dobre s prehliadačom Google Chrome.

Moje preferované funkcie:

„ Veľkosť obrázkov je na Polyvore úžasná – neznižuje sa ani pixíciu.
„ Transparentná voľba funguje veľmi dobre na prispôsobenie viacerých obrázkov blízko seba.

Photoshop

Ak chcete skutočne získať technickú, je to program pre vás. Vo Photoshope môžete urobiť skoro čokoľvek … ak viete ako. A ak chcete minúť veľa peňazí. Toto šteniatko je drahé!

Pani R je trochu Wiz vo Photoshope, ale držím sa svojho nízko picmonkey.

Moje preferované funkcie:

„ Flexibilita Photoshopu.
„ Súbory .png môžete vytvoriť tu.
„ Akcie, ktoré vytvárajú úpravu farby, veľkosť a expozíciu pri stlačení tlačidla.

iPhoto

Táto aplikácia Apple vám umožňuje robiť dosť sofistikované úpravy, ak nechcete používať Photoshop. Jeho aplikácia pre iPad je dobrá, takže môžete ľahko upraviť na cestách.

Je to tiež dobré na prenos obrázkov cez zariadenia. Zistili sme, že AirDrop je … nemotorný. Zatiaľ čo pripojenie vášho počítača Mac, iPhone a iPad a používanie iPhoto je veľmi rýchle a ľahké.

Moje preferované funkcie:

„ Milujem, že používate prst, aby ste „namaľovali“ efekt na časti obrázka, ktoré chcete zmeniť.
„ Toto je ďalší šikovne vyvinutý intuitívny produkt od Eggheads v spoločnosti Apple.

Je zrejmé, že na drapáky existujú stovky ďalších obrázkových apartmánov, takže ak existujú aj iní, o ktorých sme tu nehovorili, povedzte nám to v komentároch. Vždy sme túži vyskúšať nové!

Aký je váš preferovaný program úpravy obrázkov?

Obrázky pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *