Nové hotelové apartmány Sydney, oslavy narodenín, ako aj vianočné večere


, keď sa usadí december, všetci sa začnú trochu zblázniť. Rovnako ako to nie je niečo, čo som si len všimol. Vyskytuje sa aj na severnej pologuli. Majte na pamäti, že keď som vyrastal vo Veľkej Británii.

Ale možno od tohto mesiaca nielenže predstavuje Vianoce pre mnohých z nás, ako aj v osobnej note pre nás skôr pár narodenín (vrátane najmä Christiny), december sa vždy javí ako stresujúcejší, ako sa používa.

Je to jeden z dôvodov, prečo sme boli tak nadšení, že sme boli pozvaní na jeden z najnovších mestských hotelov v Sydney – krásne miesto priamo v srdci CBD.

Okrem toho tento týždeň letíme všade s regionálnou reštauráciou, ktorá oslavuje 2. narodeniny, Christina oslavuje aj svoje narodeniny a uspokojuje sa s priateľmi, japonskými reštauráciami, steakovými reštauráciami, talianskymi reštauráciami … pripravte sa na obrovské!

Dúfame, že sa vám toto pravidelné vydanie bude páčiť.

Na zdravie – Jim a Christina XX

RecColab – okamžitá organizácia v Rozelle vo vnútornom západe Sydney – je celkom špeciálna reštaurácia. Beh rovnako ako Antonio Zambarelli, podobne ako organizácia Sydney sama o sebe, je to talianska reštaurácia s rozdielom.

A dnes je signator Zambarelli hrdý na to, že odhalí Reccolabove narodeniny s oslavou Aperol Spritz, ako aj pôsobivo autentickým aperitivo.

Šéfkuchár, ako aj majiteľ Reccolab, Antonio Zambarelli, keď mal svoje meno nad dverami miest, ako je dom, ako aj skladovací tank – ktokoľvek, kto sa zúčastňuje v Sydney v 90. rokoch, ako aj začiatkom 00. rokov, bude mať na pamäti s láskou.

V dnešnej dobe však Antonio priniesol veci späť do starej krajiny. Po pravde povedané, Reccolab získa svoje meno zo svojho rodného mesta v Ligúrii. Mesto Recco, hneď po ceste z Janov na talianskej riviére, je tiež rodiskom špecifického typu Focaccia Mood – Focaccia Con Formaggio, ktoré je pečené priamo tu na zariadenia !

Je to tiež jediné miesto v Austrálii, ktoré vyrába toto konkrétne jedlo.

Pretože reccoLab nie je len reštaurácia (v skutočnosti dokonalým príkladom súčasnej talianskej osterie), avšak podobne pekáreň, jedlo, ktoré vychádza z kuchýň práve tu, je vynikajúce. Aby sa predviedli svoje zručnosti, ako aj oslávili narodeniny reštaurácie, Antonio a jeho tím hádzajú aperitivo párty.

Aperitivo je úžasná vec, ktorú môžete nájsť z Talianska.

V najjednoduchšom prípade môže byť Aperitivo miskou bezplatných orechov, ktorá obsahuje váš nápoj v baroch. V najlepšom prípade objavíte bary, ako aj Osterias, ktoré ponúkajú chutnú škálu dobrôt od pizze po olivy, všetky v cene vášho nápoja. Je to trochu ako Happy Hour, ale namiesto nápojov z polovičných cien, dostanete jedlo.

Ak to nie je talianska metóda, nechápem, čo je!

Aperitivo spoločnosti RecColab má čokoľvek od pizze, ako aj posúvače bocconcini na drevené uhlie do proscucita, Mortadella a domácej pečenej fikaccie. Vynikajúce!

Uistite sa, že sa dostanete dole do Reccolab na 120 Terry Street, Rozelle, ak ste po jednom z najautentickejších talianskych potravín, ako aj kultúrnych zážitkov v Sydney.

Po posledných niekoľkých týždňoch sme verili, že Sydney dokončila búrkami a hlúposťou, ale dnes večer sa zdá, že je späť.

Dúfajme, že to poveternostné podmienky udržuje spolu, keď sme mimo*. Christina, ako aj ja, aby som skontroloval nový hotel – Skye Suites – v centre mesta.

*Poveternostné podmienky ho nedržali pohromade. Hail búrka s kusmi ľadu s veľkosťou tenisových loptičiek!

Zvládneme, aby sme si vychutnali náš obrovský balkón v Skye Suites skôr, ako príde búrka, výhľady z našich okien múky na strop von cez Kent Street krupobitia a blesky sú perfektné.

Skye Suites na ulici 300 Kent Street ponúkajú 73 priestorov – všetky sú apartmány s veľkými obchodmi a pohodlie. Náš-1-spálňový luxusný apartmán-je 57 m², ako aj kuchynka s mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, varičmi, ako aj jedálenským stolom. Rovnako ako vybavenosť v kúpeľni Kevin Murphy.

Najlepšie zo všetkého je, že ak si rezervujete priamo na webovej stránke Skye Suites, získate prístup k každodennému minibaru v miestnosti, ktorý obsahuje espresso strojový stroj v štýle.

Je ideálny pre dlhšie pobyty v Sydney, ak ste tu pre podnikanie alebo potešenie. Dokážem si predstaviť, že moja mama, ako aj otec, ktorý je tu veľmi šťastný, keď prídu na návštevu.

Spálňa, ktorá je oddelená od obytného priestoru, ako aj od jedálenského priestoru pri pohyblivej stene v japonskom štýle, je obrovská pre kráľovnú posteľ, šatníky, ako aj druhý prístup k bodu k balkóni. Posteľ je o niečo menšia, ako sme očakávali, je však stále veľmi pohodlná.

Suite je však plná technológií, rovnako ako tablet Concierge vedľa postele. Odtiaľto môžete nastaviť niekoľko alarmov a rezervovať si ďalšiu návštevu, zobraziť svoj účet, ako aj skontrolovať správy akoRovnako ako počasie.

Klimatizácia, ako aj osvetlenie je napájané senzorom, váš mobil môže pôsobiť ako kľúč dverí namiesto hotelovej karty, ako aj bezplatné Wi-Fi je rýchly.

A skontrolujte napájacie body: dvojnásobné body USB. Nakoniec!

Oddelenie dvoch krídel tohto novo postaveného hotela je Ope-Air Atrium, ktoré sa pozerá na recepciu nižšie. Otvorenie je pokryté plachtou, je však vynikajúce, že čerstvý vzduch môže takto prísť do hotela.

Obaja sa nám páči štýl tejto časti hotela. Vizuálne pôsobivé, ako aj šikovné metódy, ako priviesť vonkajšiu stranu bez ohrozenia súkromia.

Na úrovni ulice objavujeme oddaný vstup do Skittle Lane – nedávno zrekonštruovanej časti Sydney, ktorá je teraz plná vynikajúcich stravovacích miest, ako aj obchodov so zmiešaným tovarom.

Toto je súčasť mesta, ktoré sme nikdy predtým nevideli.

Pozrieme sa na Skittle Lane, ktorá hľadá večeru, a potom predĺžime naše prehliadanie do mesta. Sme rozmaznaní, že je tak blízko k Darling Harbor, Barangaroo, Pitt Street a dokonca aj čínskej štvrti, ak sa cítime ako prechádzka.

Ale potenciálne najlepším a určite najvýraznejšou funkciou tohto hotela Skye Suites je bazén.

Navrhol ocenený dizajnér Koichi Takada, ako aj lekárske kúpele vynikajúce využitie priestoru. Biele plutvy v stene, ako aj strop pridávajú tvar, hĺbku, ako aj zmysel pre špičkovú izbu do bazénovej miestnosti. Fitness centrum za bazénom je tiež dobre vybavené.

Sme však typom tohto bazéna. ako aj lekárske kúpeľné bubliny navždy.

Tento hotel je perfektným očarujúcim útekom pre Sydneysiders, ktorí hľadajú pobyt v meste alebo návštevníkov, ktorí sú po pohodlnejšom pohodlí, ako poskytuje váš typický hotel. Rovnako ako sadzby toho, čo získate, sú mimoriadne rozumné.

Dnes je Christina celkom nadšená: sú jej narodeniny !!

Aby som sa rozvinula, Christina, ako aj ja, idem do Pyrmont na zmrzlinu na jej obľúbenom mieste v Sydney: Messina. Je to celkom skvelý začiatok.

Dnes večer prišla na večeru Christinova mama, súrodenec a synovci na večere v Bitt Regional Pizzeria: Capello’s. Je to krásna stará pieskovcová budova v Balmaine, ako aj jedlo je vždy dobré.

Tento šalát Caprese je vynikajúci, rovnako ako Calamari Fritti, ktorý máme pre vstup.

Ale primárne udalosti – pizze – sú úžasné. Základňa je perfektná, zálievky veľkorysé, ako aj štýl je presne to, ako sa nám to páči. Je to niekde medzi rómskou chrumkavou základňou, ako aj s Napolitano – mäkkou, ako aj doughy.

Pre ďalšiu večeru, dnes večer sme s našimi pozoruhodnými dobrými priateľmi Stevie a Mel zo Stevie English Hair Fame, ako aj Paula a Ewelina z trvalo udržateľných salónov.

Toto je niekde medzi narodeninovou večerou pre Christinu a vianočnou večerou pre nás všetkých, avšak buď metóda je to skvelá. Sme v japonskej reštaurácii GoGyo v Surry Hills a som celkom nadšený. Toto miesto robí jednu z najlepších misiek v meste.

Toto je Gogyoova podpis Ramen Bowl. Je to bohatá tmavá miso základňa so špeciálnou spálenou vysokou kvalitou, ktorá poskytuje jedlu ďalšiu úroveň Umami. Plné bravčového mäsa, vajíčok a rezancov, je to vynikajúce jedlo.

Stevie ako aj Paul idú na habanero ramen misu, ktorá je v podstate sférou bravčovej múzy plnej mimoriadne horúceho chilli. Je to ťažkosti rovnako ako chutné, ale verím, že som si s týmto múdro vybral.

Dnes večer, Christina je doma, zatiaľ čo som narazil do mesta s chlapcami. Prišli sme do baru aspektov, ako aj grilu v Darlinghurst na mäsový festival.

Táto reštaurácia, ktorá sa nachádza na posvätných pozemkoch, kde sa veľmi miluje univerzálny, ktorý sa používa, má obrovské topánky na vyplnenie. Jeho hranolky Halloumi sú skvelým náznakom toho, že sa tu stanú veci. Znížená balzamová mrholenie je krásnym dotykom.

Veža Charcuterie je tiež celkom skvelá – najvyššia úroveň ošetreného mäsa, pražená marinovaná kapsicum, ako aj kozie tvaroh, ako aj nižšia úroveň poklesov, tapenade a olivy. Chlieb je tiež dobrý.

Rovnako si objednáme hovädzie krátke rebro, je to však prekvapivo žuvacie napriek tomu, že čašník eliminuje kosti iba svojimi (rukavicovými) rukami. Aby som bol úprimný, pýtame sa, prečo vytiahol rebrové kosti – alebo „rukoväte prírody“, keď im chceme telefonovať.

Naša sieť prichádza rovnako dobre, ako som celkom nadšený. Dvaja z nás si objednali údené hamburgery Wagyu suchého veku, a tiež sa dostávajú pod vlastné sklenené háčiky plné dymu. Páči sa mi divadlo za týmto jedlom.

Ostatné dva objednali aspekty „podpisový steak na kameni“. Steaky sa ukazujú, že prskajú na horúcom kameni zabudovanom v drevenej doske, na ktorej sa podávajú. Zahŕňajú aj možnosť korenia, s konceptom, že steaky môžete vyraziť presne tak, ako chcete.

Off prichádza obálka môjho hamburgera – môj kamarát, ako som odišiel za tradičný americký BLT, avšak s ďalšou hamburgerovou plackou, ako aj s ďalším syromRovnako ako počasie.

Klimatizácia, ako aj osvetlenie je napájané senzorom, váš mobil môže pôsobiť ako kľúč dverí namiesto hotelovej karty, ako aj bezplatné Wi-Fi je rýchly.

A skontrolujte napájacie body: dvojnásobné body USB. Nakoniec!

Oddelenie dvoch krídel tohto novo postaveného hotela je Ope-Air Atrium, ktoré sa pozerá na recepciu nižšie. Otvorenie je pokryté plachtou, je však vynikajúce, že čerstvý vzduch môže takto prísť do hotela.

Obaja sa nám páči štýl tejto časti hotela. Vizuálne pôsobivé, ako aj šikovné metódy, ako priviesť vonkajšiu stranu bez ohrozenia súkromia.

Na úrovni ulice objavujeme oddaný vstup do Skittle Lane – nedávno zrekonštruovanej časti Sydney, ktorá je teraz plná vynikajúcich stravovacích miest, ako aj obchodov so zmiešaným tovarom.

Toto je súčasť mesta, ktoré sme nikdy predtým nevideli.

Pozrieme sa na Skittle Lane, ktorá hľadá večeru, a potom predĺžime naše prehliadanie do mesta. Sme rozmaznaní, že je tak blízko k Darling Harbor, Barangaroo, Pitt Street a dokonca aj čínskej štvrti, ak sa cítime ako prechádzka.

Ale potenciálne najlepším a určite najvýraznejšou funkciou tohto hotela Skye Suites je bazén.

Navrhol ocenený dizajnér Koichi Takada, ako aj lekárske kúpele vynikajúce využitie priestoru. Biele plutvy v stene, ako aj strop pridávajú tvar, hĺbku, ako aj zmysel pre špičkovú izbu do bazénovej miestnosti. Fitness centrum za bazénom je tiež dobre vybavené.

Sme však typom tohto bazéna. ako aj lekárske kúpeľné bubliny navždy.

Tento hotel je perfektným očarujúcim útekom pre Sydneysiders, ktorí hľadajú pobyt v meste alebo návštevníkov, ktorí sú po pohodlnejšom pohodlí, ako poskytuje váš typický hotel. Rovnako ako sadzby toho, čo získate, sú mimoriadne rozumné.

Dnes je Christina celkom nadšená: sú jej narodeniny !!

Aby som sa rozvinula, Christina, ako aj ja, idem do Pyrmont na zmrzlinu na jej obľúbenom mieste v Sydney: Messina. Je to celkom skvelý začiatok.

Dnes večer prišla na večeru Christinova mama, súrodenec a synovci na večere v Bitt Regional Pizzeria: Capello’s. Je to krásna stará pieskovcová budova v Balmaine, ako aj jedlo je vždy dobré.

Tento šalát Caprese je vynikajúci, rovnako ako Calamari Fritti, ktorý máme pre vstup.

Ale primárne udalosti – pizze – sú úžasné. Základňa je perfektná, zálievky veľkorysé, ako aj štýl je presne to, ako sa nám to páči. Je to niekde medzi rómskou chrumkavou základňou, ako aj s Napolitano – mäkkou, ako aj doughy.

Pre ďalšiu večeru, dnes večer sme s našimi pozoruhodnými dobrými priateľmi Stevie a Mel zo Stevie English Hair Fame, ako aj Paula a Ewelina z trvalo udržateľných salónov.

Toto je niekde medzi narodeninovou večerou pre Christinu a vianočnou večerou pre nás všetkých, avšak buď metóda je to skvelá. Sme v japonskej reštaurácii GoGyo v Surry Hills a som celkom nadšený. Toto miesto robí jednu z najlepších misiek v meste.

Toto je Gogyoova podpis Ramen Bowl. Je to bohatá tmavá miso základňa so špeciálnou spálenou vysokou kvalitou, ktorá poskytuje jedlu ďalšiu úroveň Umami. Plné bravčového mäsa, vajíčok a rezancov, je to vynikajúce jedlo.

Stevie ako aj Paul idú na habanero ramen misu, ktorá je v podstate sférou bravčovej múzy plnej mimoriadne horúceho chilli. Je to ťažkosti rovnako ako chutné, ale verím, že som si s týmto múdro vybral.

Dnes večer, Christina je doma, zatiaľ čo som narazil do mesta s chlapcami. Prišli sme do baru aspektov, ako aj grilu v Darlinghurst na mäsový festival.

Táto reštaurácia, ktorá sa nachádza na posvätných pozemkoch, kde sa veľmi miluje univerzálny, ktorý sa používa, má obrovské topánky na vyplnenie. Jeho hranolky Halloumi sú skvelým náznakom toho, že sa tu stanú veci. Znížená balzamová mrholenie je krásnym dotykom.

Veža Charcuterie je tiež celkom skvelá – najvyššia úroveň ošetreného mäsa, pražená marinovaná kapsicum, ako aj kozie tvaroh, ako aj nižšia úroveň poklesov, tapenade a olivy. Chlieb je tiež dobrý.

Rovnako si objednáme hovädzie krátke rebro, je to však prekvapivo žuvacie napriek tomu, že čašník eliminuje kosti iba svojimi (rukavicovými) rukami. Aby som bol úprimný, pýtame sa, prečo vytiahol rebrové kosti – alebo „rukoväte prírody“, keď im chceme telefonovať.

Naša sieť prichádza rovnako dobre, ako som celkom nadšený. Dvaja z nás si objednali údené hamburgery Wagyu suchého veku, a tiež sa dostávajú pod vlastné sklenené háčiky plné dymu. Páči sa mi divadlo za týmto jedlom.

Ostatné dva objednali aspekty „podpisový steak na kameni“. Steaky sa ukazujú, že prskajú na horúcom kameni zabudovanom v drevenej doske, na ktorej sa podávajú. Zahŕňajú aj možnosť korenia, s konceptom, že steaky môžete vyraziť presne tak, ako chcete.

Off prichádza obálka môjho hamburgera – môj kamarát, ako som odišiel za tradičný americký BLT, avšak s ďalšou hamburgerovou plackou, ako aj s ďalším syrom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *