Víkend v Leipzigu v Nemecku: Ako stráviť 3 dni v Leipzigu v Nemecku


hľadaním inšpirácie na víkend v Leipzigu? Prečítajte si naše návrhy nižšie o veciach, ktoré treba robiť v Leipzigu v Nemecku plus vzorkovacia itinerár, kde zostať, ako sa dostať okolo, a tie najlepšie reštaurácie, ktoré sa majú vyskúšať!

Paul Kapiischka
Leipzig sa nachádza v nemeckom štáte Sasko. Je známy svojimi historickými múzeami a pamiatkami. Ak navštívite toto mesto v Nemecku, pripravte sa na to, aby ste boli ohromení mnohými historickými informáciami, ktoré by ste sa naučili. Odfoťte svoje malebné budovy a jedzte v rôznych reštauráciách, vďaka ktorým by ste sa znova a znova vrátili. Leipzig je určite jedným z najlepších miest v Nemecku.

Herr Bohn

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

15 najlepších vecí, ktoré môžete robiť v nemeckom Leipzigu

5 miest, ktoré môžete navštíviť pre prehliadky pamiatok a ďalšie veci, ktoré môžete robiť v Nemecku

7 úžasných vecí v Berlíne v Nemecku

7 Úžasné veci, ktoré môžete robiť v Bambergu v Nemecku

Kompletný zoznam odporúčaných najlepších lacných hotelov v Berlíne v Nemecku

Obsah

Sprievodca 3 -dňovým víkendovým výletom do Leipzigu, nemecký deň 1 – víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko
Deň 2 – Víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko
Deň 3 – Víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko

Kde zostať v Leipzigu v Nemecko, kde zostať v Nemecku v Leipzigu, ak si batoh
Kde zostať v nemeckom Leipzigu, ak máte rozpočet
Kde zostať v nemeckom Leipzigu, ak chcete luxus

Zoznam reštaurácií, ktoré môžete vyskúšať v Leipzigu v Nemecku
Ako ísť do nemeckého leipzigu z Veľkej Británie

Sprievodca 3 -dňovým víkendovým výletom do Leipzigu v Nemecku

Deň 1 – Víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko

Foto: Fred Romero CC od 2.0
Volkerschlachtdenkmal – V prvý deň sa toto miesto dôrazne odporúča. Najmä ak ste vo vojne. Nielen to, ale aj na vrchole pamätníka ste mohli vidieť veľmi dobrý výhľad.

Foto: Ed Webster CC BY 2.0
Kostol sv. Tomáša (Thomaskirche) – Fanúzor hudobníka Bacha by potešil ísť do tohto kostola. Jeho hrobka sa nachádza vo vnútri. Z dôvodu histórie tohto kostola každý rok navštevuje toto miesto veľa turistov.

Deň 2 – Víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko

Foto: Tjarko Busink CC BY-NC 2.0
Zoo Leipzig (Zoologischer Garten Leipzig) – jedna z najvýznamnejších zoologických záhrad v Nemecku Leipzig. Je dobré stráviť celý deň na tomto mieste, pretože je to veľmi zábavné a v ich prirodzenom prostredí uvidíte veľa rôznych zvierat. Najlepšie miesto pre zvieratá a návštevníkov.

Deň 3 – Víkendový sprievodca po Leipzig, Nemecko

Foto: Horst Gutmann CC BY-SA 2.0
Hauptbahnhof Leipzig – vysoko odporúčané miesto v posledný deň. Strávte deň nakupovaním a jedlom v Hauptbahnhof Leipzig. Môžete si kúpiť suveníry alebo len potešiť krásnu architektúru tejto budovy.

Kde zostať v nemeckom Leipzig

(Ceny sa môžu zmeniť v závislosti od dátumov, ktoré ste uprednostnili. Navštívte oficiálnu stránku a skontrolujte oveľa viac ubytovania a ceny)

Kde zostať v nemeckom Leipzigu, ak si batoh

Domáci hostel

Hostel HomePlanet, ktorý sa nachádza v Leipzigu a s panometra Lipomzijský do 1,6 km, poskytuje domáci hostiteľka výlet, nefajčiarske izby, reštauráciu, úplne bezplatné Wi-Fi a záhradu. Táto nehnuteľnosť sa môže pochváliť spoločnou kuchyňou a ponúka hosťom aj detské ihrisko. Völkerschlachtdenkmal je 2,5 km od hostela a kabaret Academixer je vzdialený 4 km. Hostel poskytuje vegetariánske alebo vegánske raňajky. HomePlanet Hostel poskytuje slnečnú terasu. Táto oblasť je obľúbená pre golf a cyklistiku a prenájom bicyklov je k dispozícii v ubytovaní. Najbližšie letisko je letisko Leipzig/Halle, 26 km od hostela.

Cena: Začína sa za 17 dolárov za noc za posteľ v 6-posteľovej miestnosti na internáty, môžu sa uplatňovať ďalšie poplatky, pridať 5 dolárov na raňajky a je to úplne bezplatné zrušenie.

Hostel a Garten Eden

Hostel & Garten Eden poskytuje ubytovanie na západe Leipzig. Každá z hosťovských izieb je vyvinutá iným miestnym umelcom. Hostel sa otvára na priestrannú záhradu. Je to vhodný cieľ na výlety objavov alebo zažívanie živej hudby, umenia a kultúry v Leipzigu.

Cena: Začína sa za 19 dolárov za noc za posteľ v 8-posteľovej miestnosti na internáty, môžu sa uplatňovať ďalšie poplatky, je to úplne bezplatné zrušenie a nie je potrebné predplatiť, môžete zaplatiť v nehnuteľnosti.

Hostel centrálneho globetrottera Leipzig Hauptbahnhof

Iba 300 m od centrálnej stanice Leipzig a zoo, tento nefajčiarsky a klimatický neutrálny hostel poskytuje úplne bezplatné Wi-Fi a zelený dvor s grilovacím zariadeniam. Hostel v centrálnom globetrottere Leipzig Hauptbahnhof má farebné izby s ľahkým dreveným nábytkom. Na vyzdobenie miestností sa použila farba šetrná k životnému prostrediu. Zdieľané kúpeľne sa nachádzajú na chodbe. Každé ráno sú k dispozícii rôzne raňajky za ďalší poplatok. Hostia sú vítaní, aby používali plne vybavenú kuchyňu centrálneho globetrottera Leipzig Hauptbahnhof. Medzi ďalšie zdieľané zariadenia patrí práčovňa, televízna salónik a herňa.

Cena: Začína sa za 19 dolárov za noc na posteľ v 8-posteľ M.nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *