TNN: 4 Legendárne metódy na cestovanie po svete


Ahoj všetci, snívali ste niekedy o prechádzke po kontinente? Cyklistika z pobrežia po pobrežie? Trekking s najväčšími horami? Máte nejaký typ cestovných kontajnerových zoznamov, ktoré ste ešte len prešli?

Chcete online online život legendárnych celosvetových dobrodružstiev … ale nechápete, kde začať?

Tam prichádzajú Dave a Deb of theplanetd!

Tento pár sa vydal nespočetné množstvo jedinečných ciest po celom svete, ako napríklad … 12 000 km Tour d’Afrique Bike Race 14 000 km Mongol Rally Auil a Truck Race z Londýna do …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získa prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *