Rodinný výlet v Novom Škótsku: Dostávanie je oveľa viac ako polovica zábavy


po nedávnom výlete do Nového Škótska, Vera Marie Badertscher, redaktorka cestovnej knižnice, ako aj biografia umelca Navajo Quincy Tahoma, Akcie s nami jej najkvalitnejšie návrhy pre domácnosť pre túto oblasť. Tento krátky článok aktualizoval informácie o všetkých trajektoch v tejto oblasti – čo je oveľa lepšie ako integrácia výletu do trajektovej jazdy? Skvelé obchody s trajektmi!

Keďže Nové Škótsko je obklopené vodou, jednou z skutočne elegantných vecí na výlete je to, že zahŕňa veľké ponuky jazdy trajektom. To je čiastočne dôvod, prečo navrhujem začať túto cestu v New Brunswicku v celosvetovom parku, ktorý nie je Novým Škótskom, je však na metóde Spojených štátov.

Bohužiaľ sme na začiatku nášho plánovania cesty zistili, že trajekt, o ktorom sa diskutuje na mnohých lokalitách z Maine do Nového Škótska, už nefunguje. Namiesto toho by ste mali ísť do New Brunswicku. Aký je však vynikajúci dôvod vidieť základné americké prezidentské miesto.

Roosevelt Campobello Worldwide Park na ostrove Campobello je možné dosiahnuť asi polovicu metódy po pobreží Maine. (Približne 9 1/2 hodiny jazdy z Bostonu). Prechod cez hranicu tu je kúsok koláča – krátka pauza, ako aj prejdite cez most, ako aj v Kanade.

Začiatkom 1880. rokov 20. storočia, keď Campobello slúžil Rich Easterners a hľadal letnú prestávku od teplých miest. Jednou z týchto domácností bola rodina Roosevelt, ktorá tam vyvinula svoju „chatu“, keď bol budúci prezident iba dieťa. Tieto letné domy, ktoré bohatí ľudia nazývali Cottages, sú väčšie ako mnoho domov, ktoré dnes online online.

Mládežnícky dom Franklina Roosevelta neprežije, avšak 34-izbová „chata“, ktorú vyvinula mama Roosevelt pre Franklin a Eleanor, keď sa oženili, slúžil ako letný základ pre svoju domácnosť (prípadne vrátane piatich detí). Medzi dobroty v tomto úplne bezplatnom parku patrí krásna kanoe Birchbark na zadnej verande, vintage bicykle, priestory, ktoré sa vrátili späť k metóde, ktorú by vyzerali v 20. rokoch 20. storočia, ako aj stopy po oceáne. Mladší mladí ľudia môžu dokonca hrať na detských zariadeniach v obrovskom ekologickom dvore, ktorý obklopuje dom.

Výlet s tromi ferrymi do Nového Škótska

Možno budete chcieť začať svoj plán výletov kontrolou rutiny dojnej princeznej Acadia Ferry Svätého Jána. Potom skontrolujte trajekt Islandu Deer na čas odletu, ktorý si umožní tri hodiny od Campobello do Saint John, kde sa dostanete na palubu svojho tretieho trajektu dňa. Na ostrove Deer sa vydáte na krátku jazdu, ako aj na palubu trajektu L’Etete do Svätého Jána. Z Svätého Jána trvá štyri hodiny, kým sa prejdete cez záliv Fundy do Nového Škótska na princeznej Acadia. Celá cesta teda trvá asi sedem hodín odvíjania.

1. On Campobello, skontrolujte trajekt Island Island na čas odletu, ktorý si umožňuje tri hodiny od Campobello do Saint John, kde sa dostanete na palubu svojho tretieho trajektu dňa. Choďte na kúsok pláže na pláži, kde pristane trajekt Island Island, ako aj tu, budete jazdiť svoje autá a nákladné auto na palube prvého, ako aj najmenšieho trajektu na polhodinový výlet okolo ostatných ostrovov.

2. Keď sa dostanete na ostrov Deer, dodržiavajte indikácie L’Etete Ferry Landing, ako aj nedarí, pretože trajekty sú načasované, aby sa zabezpečilo, že máte dostatok času na to, aby ste sa dostali cez tento ostrov, aby ste sa dostali ďalej Ďalší trajekt, ktorý vás zavedie do Saint John, New Brunswick na pevnine. Vláda prevádzkuje tento trajekt, takže je zadarmo, rovnako ako jazda na cestách alebo mostoch. Na rozdiel od trajektu s malým jeleňovým ostrovom je možné vystúpiť z automobilov a nákladných automobilov (ak ste na jednom z vonkajších jazdných pruhov) a pozrie sa na pracovnú časť trajektu.

3. Keď sa vaše autá a nákladné autá vyhodia z tohto trajektu v Saint John, máte ešte jednu jazdu (asi 1 1/2 hodiny), ktorá vás zavedie do trajektu Svätého John-Digby. To je veľké. Rovnako ako malá výletná loď, má pohodlné salóniky, filmy, reštaurácie, arkádové hry, herňu pre bitových mladých ľudí, ako aj pre Wi -Fi. Možno veľa jedinečných, ako trajekty idú, je 3 1/2 hodiny výlet doplnený niekoľkými krátkymi rozhovormi o životnom prostredí. Keďže prechádzate cez Bay of Fundy, ktorý má najväčšie prílivy na svete, veľryby, ktoré plávajú, ako aj útesy starodávnych fosílií, je pre profesionálov veľa, o ktorých by sa s vami mohli hovoriť. Rovnako ako môžete vyskúšať svoje šťastie, keď uvidíte veľrybu.

Ministerstvo cestovného ruchu má obrovský stôl v trajektovom salóniku s brožúrami, ako aj mapy, ako aj priateľský pomocník, ktorý vám môže pomôcť pri plánovaní pobytu v Novom Škótsku. Či už sa chcete dať v obývacej izbe, vypadnite z notebooku a využite výhody recepcie na wifi, alebo si na palube môžete vziať nejaké cvičenie, môžete sa baviť, keď cestujete do Nového Škótska na princeznej Acadii.

Náklady na trajekty zahŕňajú:
Campobello na ostrov Deer:null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *