Štyri sezóny v Casablanca, Maroko – Luxury Hotel Review @FsSAblanca


S výhľadom na atlantické pobrežie, Casablanca Four Season ponúka luxusný a pokojný únik v elegantnom letovisku iba 10 minút od vibrácie a dedičstva bieleho mesta. Hostia sú dokonale zrkadľujúce fúziu tradície a modernity a sú pozvaní, aby si oddýchli v 186 očarujúcich miestnostiach, ktorých piesočnatá architektúra je štýlovo zdobená na dosiahnutie klasickej atmosféry maroka. S vonkajším bazénom, kúpeľmi a fitness centrom je vaša pohoda najvyššou prioritou.

V poslednú noc v Maroku sme konečne dorazili do Casablanca! Najlepšie sme z tejto šance ochladiť v krásnom hoteli Four Seasons Casablanca, iba tri mesiace, v nádeji, že ich omladíme jeho vysnívanou polohou pred Atlantickým oceánom a luxusným zariadeniam bazénu a kúpeľov. Najprv som však išiel skúmať nádhernú budovu. V hale som objavil najnáročnejšie zobrazenie pikantných občerstvení a sladkých pochúťok, najchutnejších makarónov, ktoré som vyskúšal vo svojom živote! Aké pochúťky a perfektný koniec nášho neuveriteľného 11-dňového výletu s mnohými Maroko.

Môžete skontrolovať podrobnosti a najnovšie ceny na stránke Booking.com, Expedia alebo Hotel.com alebo priamo navštíviť ich webovú stránku.

Neberte si to však naše slovo, pozrite si ich recenzie na TripAdvisor.

Obsah

Hlavné miestnosť na ubytovanie
Posteľ a kúpeľ
Technológia
Služby a vybavenie

Tipy
VYBAVENIE
Jedlo
Ľudia
Vodca

UBYTOVANIE

Naša izba mala ohromujúci výhľad, ktorý sa pozeral na chodník lemovaný dlaňou a lampášmi, ktorý vedel k bazénu, a nemohli sme si pomôcť, ale okamžite sme skočili na obrovskú pohodlnú posteľ! Naša kúpeľňa spoločnosti En Suite poskytla útulné župany a veľké množstvo toaletných potrieb. Ale vynikajúcou funkciou musí byť zrkadlo transformácie na televízor LED, ktorý sa veľmi teší z hlbokej mramorovej vane!

Ako najväčší luxusný hotel v tejto oblasti pozostáva z 186 hosťovských izieb vrátane 29 apartmánov s nasledujúcim vybavením:

Miestnosť

Všetky izby a apartmány obsahujú okná od podlahy po strop

Espresso

Výber exkluzívnych marockých čajov

Bezpečné v miestnosti vhodné pre prenosný počítač

Chladič súkromného baru

Posteľ a kúpeľ

Prispôsobiteľná posteľ Four Seasons – s výberom plyšového, podpisového alebo pevného matrace Topper

Dolu Dity a vankúše

Ortopedický vankúš, k dispozícii na požiadanie

LCD TV v kúpeľnom zrkadle (v apartmánoch)

Husté župany

Fén

Zapálené zrkadlo

Vrai od Fragonarda Deluxe toalety

Technológia

Nočné nabíjacie zásuvky pre elektroniku

Rádio budíka/hodiny s hodinami s pripojením Bluetooth

LCD TV s plochou obrazovkou

Káblové a bezdrôtové technológie

Možnosti satelitnej televízie

Bezplatné štandardné wifi

Blu-ray alebo 3D DVD prehrávač k dispozícii na požiadanie

PlayStation/Xbox, k dispozícii na požiadanie

Viacrstvový telefón s hlasovou schránkou

Tlačiareň v miestnosti a faxový stroj, k dispozícii na požiadanie

Služby a vybavenie

Káva a čajové služby v hale pre skorých ranných cestujúcich

Bezplatné miestne a medzinárodné noviny

Bezplatná služba

Hodinový naliehavý

Dvakrát denne upratovanie s večernou dodávkou ľadu

Tipy

Pokračujte v cvičebnom režime počas dovolenky s pokojným ranným joggingom, ktorý berie vánok Atlantiku pozdĺž La Corniche. Štyri sezóny organizuje v stredu od 6,45 do 7:30 týždennú skupinu. Dámy si môžu tiež užiť skupinovú prechádzku s výkonným tímom hotela.

Bezplatné kurzy jogy sú naplánované dvakrát týždenne alebo vyskúšajte svoju ruku na surfovanie tým, že požiadajte zamestnancov hotela, aby za vás zariadil súkromného trénera.

VYBAVENIE

Rodina: Služby detí sú k dispozícii s 24 -hodinovým oznámením, zatiaľ čo bezplatné detské vybavenie bude poskytnuté, ak pred príchodom poskytujete mená a vek svojich detí.

Fitness zariadenia: Dostupné 24 hodín denne s celým radom kardiovaskulárnych a silových výcvikových zariadení, ako aj skupinových tried a aktivít.

Bazén a vírivka: vyhrievaný 21 metrov vonkajší bazén otvorené po celý rok obklopený ležadlami a tieňovými dlaňami, piatimi súkromnými kabanami a vírivkou. Medzi ďalšie služby patria uteráky a slnečné mlieko a výber bezplatných nápojov a občerstvenia.

Kúpele: Zahŕňa vyhrievané víričky, parné miestnosti a sauny plus desať izieb, ktoré ponúkajú celý rad ošetrení.

Obchodné vybavenie a služby: 24-hodinové obchodné centrum susedí s konferenčnými miestnosťami hotela dostupné s kľúčovou kartou.

Počítače a tlačiarne

Bezdrôtový internet

Sekretárska služba na požiadanie na front office

Preklad a interpretačná služba na požiadanie na front office

Prenájom vybavenia k dispozícii pre vašu izbu alebo apartmán

Bankomat

Jedlo

Pozornosť na detaily a zameranie sa na spokojnosť hostí pokračuje až do jedálenských zariadení, z ktorých si môžete vybrať z troch možností reštaurácie, z ktorých každá ponúka niečo iné, čo vyhovuje všetkým potrebám. Všetci traja sa rozširujú vonku, aby využili pohľad na oceán s menu, od Stredozemného mora po provenzálne až po miestne marocké jedlá.

Zatiaľ čo leňože pri bazéne duriV deň, hostia nemusia ani zdvíhať prst s bezplatným občerstvením a sorbetmi alebo ľadovým čajom.

Ľudia

Keď sme prvýkrát pobyt v hoteli Four Seasons, boli sme tak nadšení, že sme zažili luxusné vybavenie a zákaznícky servis, pre ktoré je reťazec Four Seasons známy. Po otvorení iba tri mesiace, stredisko Casablanca zdokonalilo svoje skúsenosti so zákazníkmi. Dúfam, že jedného dňa sa môžeme vrátiť na dlhší pobyt!

Vodca

Four Seasons Casablanca je len kúsok jazdy od ktorejkoľvek z pamiatok a atrakcií bieleho mesta, čo je najvýznamnejšia mešita Hassan II, ktorej 210 metrov vysoký minaret (najvyšší na svete) sa nedá vynechať. Najväčšie nákupné centrum v Afrike, Marocco Mall, je dosiahnuteľné súkromným kyvadlom limuzíny hotela a nakoniec by si všetci návštevníci mali vychutnať putujúci po okrese Art Deco.

Celoročné miesto na strane oceánu ponúka veľa dôvodov na návštevu, z ktorých jeden je mnohé slávnosti, ako napríklad Salon du Cheval d’El Jadida (El Jadida Horse Show) počas jesennej sezóny a Siel (Medzinárodný knižný veľtrh Casablanca) počas zimy . Jar je však najobľúbenejším časom, s celým radom udalostí: Jazz Blanca každoročný jazzový festival, aprílové Journees du Patrimmoine (Casablanca Heritage Days), v ktorých sa mnohé budovy dedičstva otvárajú pre verejnosť, festival théâtre et et kultúry (divadelné divadlá a festival kultúr) a toto máji bude mesto hostiť medzinárodný tenisový turnaj Grand Prix Hassan II.

Casablanca je ideálne umiestnená, aby ponúkala denné výlety do niekoľkých ďalších pamiatok Maroka. Po prvé, Rabat, ktorý je politickým hlavným mestom Maroka a teraz aj miesto svetového dedičstva UNESCO. Iba 56 kilometrov severne, mesto sa dá dostať kyvadlovou dopravou z neďalekej vlakovej stanice, ktorá prebieha každých 30 minút alebo len jednu hodinu pri aute. Existuje veľa pozoruhodných pamiatok, ktoré tu preskúmajú, vrátane Kasbah z Udayas a rímskeho miesta Chellah, zatiaľ čo múzeum Mohammed VI z moderného a súčasného umenia vykazuje dočasné výstavy z iných renomovaných múzeí na celom svete.

Ďalším odporúčaným denným výletom je portugalské opevnené mesto El Jadida, ďalšie miesto UNESCO uznávané za zmes európskej a marockej kultúry, ktorá je tiež len hodinu od Casablanca.

Poznámka: Jedná sa o sponzorovaný hotelový pobyt v hoteli Four Seasons v Casablanca, Maroku a veľa Maroka a všetky názory a text sú všetky míny! Ďakujem všetkým, s ktorými sme sa stretli, ktorí pomohli urobiť z tohto takéhoto zvláštneho zážitku.

Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *