TNN: Presne, ako naplánovať tematické cestovné skúsenosti


Čo sa vám páči vykonávať vo vašom voľnom čase?

Rybolov?
Spracovanie dreva?
Šitie?
Maľovanie?
Stargazing?
Pozorovanie vtákov?
Varenie?
Tanec?
Hudba?

Náš reproduktor, Cathy Fulton, chce, aby ste si vzali svoje nadšenie s vami nabudúce, keď cestujete na oveľa lepšie zapojiť sa s miestnymi obyvateľmi, ako aj iní, ktorí zdieľajú vaše záujmy. Tematické cestovanie, alebo cestovanie s témou, môže byť osviežujúcim spôsobom vidieť svet. Budete sa ohromení na dvere Táto cestovná metóda pre vás otvorená!

Pridajte sa k …

Hej! Ospravedlňujeme sa prerušiť, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok svojho účastníka!

(Už je členom?

Tento článok je výlučne pre členov nomiadskej matnej plus! NM + je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste sami získať prístup k odmeňovaniu blogu. Členovia majú radi bezplatné knihy, sprievodcov, blogovanie kurzy, získať prístup k našim podujatiam, rezania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne peňažné úspory cestovných zliav, ako aj viac!

Ako člen Nomadic Matt Plus, nielenže dostanete tony výhod, aby vaše cesty lacnejšie, ale pomáhate nám pomáhať pri výrobe hĺbkového cestovného materiálu, ktorý milujete!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ iných článkov členských štátov), ​​ako aj všetky ostatné neuveriteľné výhody, pripojiť sa k Nomadic Matt Plus, rovnako ako začať viac z vašich ciest dnes!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *