Trik k dokonalému oholeniu – naše hodnotenie 4 druhov produktu na holenie


Čo používate na oholenie? Mydlo? Gél? Iba voda? V súčasnosti je k dispozícii toľko produktov na holenie, že je takmer nemožné pochopiť, čo je skvelé a čo nie.

Skúsil som skôr niekoľko a veril som, že sa podelím o svoje zistenia.

Mydlová tyčinka, ako aj kefka

Aby som bol úprimný, objavil som tento produkt v starom štýle, aby som poskytol najlepšie výsledky. Namočte čistenie do povodia horúcej vody, zatiaľ čo ste zvlhčujete obchod a typku si vtierajte nad strnisko. Znie to čisté a potom ho použite na vypnutie mydla na tvári.

Využívam palicu palolu. Je to bez parfumov a ponecháva skvelý povrch. Ak – rovnako ako ja – máte citlivú pokožku a skúsenosti z vyrážky na holenie, je to najlepší produkt.

Uistite sa, že máte veľmi kvalitný čistý, buďte si vedomí – niektoré štetiny pochádzajú z neeticky chovaných živočíšnych produktov.

Olej na holenie

Skutočne túžim po tom, čo tieto veci fungovali lepšie. Pumpujete do ruky trochu množstva a vtierate ho do strniska. Olej má mazať čepele, ale v skutočnosti to tak nie je. Namiesto toho zhromažďuje všetky strihané vlasy a prilepí ich medzi čepeľami, aby váš holiaci strojček nemohol rezať.

Každé tri alebo štyri údery musíte zoškrabať goop na holiaci strojček. Je to mimoriadne dráždivé a tiež vás neopustí s extrémne blízkym oholením.

Je to skutočná škoda, pretože olej zanecháva pokožku, ktorá sa cíti extrémne hydratovaná a mäkká, ako aj malé fľaše dobre cestujú.

Pena na holenie

Tieto kanistre stlačeného plynu, ktoré strieka penu do vašej ruky, sú omnoho lepšie, ako sa používajú na to, aby boli. Chvíľu som využíval pokožku citlivú na gillette a zistil som, že je celkom dobrá. Využíva sa na strašne reagovať s mojou pokožkou, ale už nie.

Vyžadujete iba kvapku o veľkosti ping pongovej gule, aby ste pokryli vašu dohodu – vždy, keď sa oholíte, nebudete vyžadovať, aby ste sa zmenili na Santa!

Holenie

Nedávno som to začal využívať rovnako, ako som celkom spokojný s výsledkami. Je to niekde medzi mydlom aj olejom. Vyžadujete iba niekoľko čerpadiel gélu na mokrej pokožke. Trochu peny sa trochu utiera, keď ju vtierate do svojho strniska.

Nechajte ho asi 20 sekúnd, keď pripravíte holiaci strojček. Potom len oholte ako obvykle.

Ovolenie stále nie je také blízko ako pena alebo mydlo, je však celkom skvelé a ponecháva pekný zvlhčujúci povrch.

Hovoril som tu iba o niekoľkých značkách, ako aj o tom, z ktorých si môžete vybrať stovky.

Ak ste mali skvelé skúsenosti s inými produktmi (alebo s rôznymi skúsenosťami s tými, ktoré som spomenul), dovoľte mi pochopiť v komentároch!

Titul obrázok zostavil pán Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *