Vymaľovanie Pražského bytu: Toto sú predchádzajúce fotografie!


Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Úplne ma predbehol môj najnovší projekt: Vytváranie môjho nového Pražského bytu!

Keď som prišiel do Prahy, mal som to šťastie, že na mňa čaká byt alebo byt – byt alebo byt môj partner Charlie žil posledných desať rokov, byt alebo byt, za ktorý som bol v prenájme na prenájom oveľa viac ako rok.

Zlúčenie dvoch domácností je v najlepšom prípade ťažkým tancom. Vyvážite rôzne súbory životného štýlu a potrieb a musíte sa rozhodnúť, čo si nechať a čo sa zbaviť.

Je to oveľa náročnejšie, keď existujú rozdiely medzi partnermi: ten, kto hovorí jazykom Všetky webové stránky nábytku sú publikované, a ten, kto hovorí; Ten, kto je šialený posadnutím dekorácie, a ten, kto veľa nie je v dekorácii.

Charlie neurobil žiadne zdobenie vzhľadom na to, že sa pred 10 rokmi presťahoval. Ale v priebehu rokov sa byt alebo byt zmenil na trochu spolupracujúceho priestoru pre svojich miestnych kamarátov a kolegov, takže na mieste dominujú stoly, monitory a kancelárske stoličky, dokonca aj v spálni. Je to v podstate bakalárska podložka – nie špinavým spôsobom alebo skeevy, ale len základné miesto, ktoré by mohlo využiť určitú aktualizáciu.

Našťastie Charlie je pre nás nadšený, že toto miesto vymaľuje. Je ešte oveľa posadnutý ako ja v niektorých kategóriách, ako sú dosky a osvetlenie!

Napísal som tento príspevok, aby som vám ho mohol ukázať ako „pred“, ktorý prichádza pred „po“. Urobenie bytu alebo bytu bude dlhodobým procesom, najmä preto, že to robíme s rozpočtom a budem vás aktualizovať, keď dokončíme nový projekt.

Najprv sa však pozrime späť.

Obsah

Pozrime sa späť na môj byt v New Yorku …
Zoznámte sa s Pražským bytom
Najlepšie priority bytu alebo byt
Ukladanie
Nový gauč
Hosťovské pohodlie
Maľba
Osvetlenie
Prepravovať moje cennosti

Naše plány dizajnu
Dream Future Plánuje dlaždice
Prerobenie kuchyne

Som nadšený, že začnem!
Ako by ste vymaľovali tento byt? Rád by som počul vaše myšlienky!

Pozrime sa späť na môj byt v New Yorku …

Úprimne povedané, rovnako ako som miloval bývanie v pulzujúcom meste, ako je New York, absolútna najlepšia časť žila v mojom byte! Bol to prvýkrát, čo som žil sám a štyri roky som sa tešil z blaženej samoty a mal som na starosti absolútne všetko.

Prichádzal som z mojich dlhodobých ciest a začal som bez nábytku. To mi dalo šancu ho postaviť od nuly a byť premyslený v každom kuse, ktorý som vybral. Mal som obývaciu izbu plnú farby, kompletnú s jasne ružovými kobercami a dúhovými knižnicami, ale aj spálňou, ktorá bola biela a šedá s náznakmi zlata a šampanského striebra, ako daždivý deň. Druh dňa, ktorý vás pozýva, aby ste sa zavalili pod prikrývkami.

Posadil som sa nad svojím bytom. A úplne som utratil príliš veľa peňazí v West Elm. Ale veľmi ma teší, ako to všetko vyšlo.

Veľmi som miloval svoj byt alebo byt. A trochu mi to zlomilo srdce, aby som ho nechal.

Predal som veľa svojich vecí. Jedálenská súprava. Knižnice. Veľa zarámovaného umenia. Zrkadlá, tie nádherné zrkadlá.

Ale mať tento byt alebo byt mi ukázal, že mať miesto, ktoré milujete, pre vás môže urobiť toľko. Váš domov je vaša svätyňa. Musí to byť miesto, ktoré vám prináša šťastie, že ste tam, sedíte na gauči s knihou a šálkou čaju. A nemusíte nevyhnutne minúť veľa peňazí, aby ste vytvorili miesto, vďaka ktorým sa budete cítiť týmto spôsobom.

Zoznámte sa s Pražským bytom

Náš Pražský byt alebo byt je úžasný a podobne ako mesto Praha v jeho vznešenosti a vtipnosti. Je to veľká a vzdušná jedna spálňa. Dostane veľa svetla a spálňa je najväčšou miestnosťou v byte, ktorá je ľahko schopná rozdeliť do „zón“, ak nie samostatné miestnosti. Podlahy z tvrdého dreva sú v zlatom rybnom kosti.

Byt, byt alebo byt, má absolútne svoj podiel na vtilách. Tu je krátka prehliadka.

Vstúpite do bytu alebo bytu a vstúpite do vstupu trojuholníka, ktorý funguje ako bahenná/otvorená skriňa.

To je to, čo vidíte, keď prvýkrát vstúpite do bytu alebo bytu – a nemyslím si, že to vytvára úžasný prvý dojem. Jednou z našich najlepších priorít je premeniť túto stenu na niekoľko skriniek, ktoré skryjú veľa vecí, ktoré tam momentálne uloží, a my zavesíme bicykel nad chladničku bieleho vína na druhej strane miestnosti.

Z vchodu doľava sú dve samostatné kúpeľne: jedna s toaletou a umývadlom a jedna so sprchou, vaňou a umývadlom.

Sprchovacia miestnosť s toaletou má úzke okno priamo pred umývadlom, takže nie je možné umiestniť zrkadlo na úroveň očí. Ako vidíte, tu je miesto, kde sa žehliaca doska anullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *