Rodinná dovolenka v pobreží Perzského zálivu, Alabama


Domácna dovolenka v pobreží Perzského zálivu, Alabama

Kým som si počas Národného festivalu kreviet skontroloval región s domácnosťou, držal som koncepčné pobrežie Perzského zálivu a Orange Beach, Alabama bol prísne golfistom rajom. Zatiaľ čo časy odpaliska sú také požadované rovnako ako povinná relaxácia, objavíte veľa oblastí, aby ste vytvorili hrad iný ako v pasci piesku.

Divoké srdiečko plavby
Naším primárnym návrhom pre domácnosti, ktoré si kontrolujú oceán, je dostať sa do vody na akademickej plavbe. Dodávajúc návštevníkom množstvo rôznych druhov každodenných plavieb (delfín, príroda, ECO, západ slnka, ako aj piknik/šnorchel) Dôrazne odporúčame divoké srdiečkové plavby (majú umiestnenie v Orange Beach, Perdito Key, ako aj pobrežia Perzského zálivu) .

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Mobile, Alabama od štandardných hotelov po prenájom osobných dovolenkov s Stay22.com:

Z špičkového katamaránu s otvoreným oceánom s 53 stopami sa divoké srdcia ľahko zmestia na niekoľko osláv, ako aj dlhodobú domácnosť až 49 ľudí (myslite na stretnutie, svadbu alebo špeciálnu oslavu). V pokojnom pokoji plavby uvidíte životnosť oceánu, ako aj výhľady na pevninu spôsobom, ktorý typu Jacque Cousteau bude. Deti sú vítané na palube (deti 5, ako aj pod sú bezplatné), ako aj pre mladých vo veku 17 rokov, ako aj skupiny po 12 a viac, ponúkajú sa zľavnené náklady.

Zábavné centrum pre domácnosť

Popredné miesto po pôžitku po večeri, zábavné centrum pre domácnosť (alebo iba „trať“) je najlepšie pre únavné mladých ľudí. Domácnosti, ktoré majú veľkú krytú arkádu, nárazníkové lode, miniatúrne golfové ihrisko, motokáry, ako aj jazdy (pre obrovské aj bitky mladých ľudí), môžu rýchlo stráviť niekoľko hodín pokusom o to, čo sa má formovať Pri prvýkrát pri kontrole trate pochopte, že patróni sú vítaní, aby si priniesli vlastné nápoje a jedlo, avšak v obchode s občerstvením sa ponúkajú zmrzlina a občerstvenie.

The Woody (Foto Credit: Gulf Shores & Orange Beach Tourism)

Rodičia s mladými ľuďmi rôznych vekových skupín, váhami, ako aj s krátkym obsahom môžu hľadať rady z požiadaviek na cestu na internete (naplánujte si, aby ste nosili opaľovací krém alebo sa namočili, ak prídete počas dňa alebo výletu do nárazníkových člnov). Ak máte požiadavku na rýchlosť, divoký Woody je trojposchodová špirálová drevená pretekárska dráha s jednotlivými a dvojitými cestujúcimi. Medzi ďalšie možnosti patrí tradičná trať (s sedením na štadióne pre rodičov, ako aj fanúšikov), ako aj program pre deti s nováčikmi (deti, ako aj staršie deti, môžu jazdiť).

Zoo pobrežie Alabama Gulf Coastline
Zoologická záhrada Alabama Mexického zálivu v pobreží zálivu sa nachádza niečo viac ako míľu od pláže. Dom pre levy, tigre, medvede, opice, plazy, klokany, ako aj populárny „Chuckie“ aligátor 11 stôp, mladí sa môžu priblížiť k hospodárskym zvieratám v zoologickej zoo Petting.

Ostrov Lemur

So zľavneným vstupom pre seniorov, rodiny ozbrojených síl, ako aj pre deti plánujú rozpočet plánovať niekoľko dolárov, ako aj na jar pre jedno zo šiestich zvierat zoo (vrátane jazier Camel, dojčenských zvierat, lemur, ktoré sa stretávajú, ako aj Outback, ako aj Outback Skúsenosti, ktoré zahŕňajú uspokojenie klokania).

Waterville USA
Domov malého golfu vo výške 3 dolárov, Waterville USA je voda Perzského pobrežia, ako aj pôžitok. Otvorené máj-september, denný vstup do Waterville USA je 29,95 dolárov a zahŕňa potešenie a všetku vodu, ktorú nemôžete objaviť v blízkom oceáne. Waterville USA, prominentný hangout pre regionálnych mladých ľudí na letnej dovolenke, má v prípade daždivého dňa domácu arkádu a odrazí domov.

USS Alabama Battleship Memorial Park
Zvláštna príťažlivosť ozbrojených síl, pamätný park USS Alabama Battleship Memorial Park je skvelým cieľom pre akýkoľvek typ viacgeneračných skupín alebo pre každého jednotlivca so silnou mierou záujmu v histórii ozbrojených síl. Hlavnou príťažlivosťou je bitevná loď USS Alabama, zážitok však zahŕňa pamätníky, stroje ozbrojených síl, lietadlá a ponorku.

Kde zostať: Caribe, stredisko
Lazy River (Foto Credit: Gulf Shores & Orange Beach Tourism)

Špeciálna bytská nehnuteľnosť v Orange Beach, Caribe, letovisko je susedstvom individuálne vlastnených bytových jednotiek ponúkaných na prenájom dovolenky. vo veľkosti od 1400 do 2400 štvorcových stôp, domácnosti, ktoré sa snažia nájsť pohodlie domu s vybavením strediska na mieste-vrátane viac ako 40 000 štvorcových stôp vody rozmiestnených medzi ôsmimi vonkajšími bazénmi, tromi vnútornými bazénmi, deväť vírivkami, ako aj medzi Lazy rieka – bude rovnako ako míľa, ako aj polovica neobmedzených výhľadov na oceán. Keďže jednotky mali rodiny, každý systém je rovnako zvláštny ako domácnosť, ktorá ho telefonuje, dom domu mimo domova.

Medzi spoločné znaky patria osobné balkóny, gurmánske kuchyne, ako aj vírivky. Ak tynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *